Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie! Pan Rafał schudł 24 kilogramy!

Pan Rafał rozpoczynając kurację marzył, aby ostatecznie rozprawić się ze zbędnymi kilogramami. Od samego początku wykazywał się dużą determinacją i zaangażowaniem. Zawsze pozytywnie nastawiony. A nastawienie to już połowa sukcesu!

Dobry Dietetyk zdjęcie główne artykuł 19 04 2022

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Panem Rafałem.

Dlaczego postanowił Pan podjąć decyzję o odchudzaniu?

Przede wszystkim chciałem pozbyć się zbędnych kilogramów, uzyskać lepsze samopoczucie, oraz nauczyć się zdrowego żywienia. Parę lat temu stosowałem dietę Dukana, było ok, ale potem wróciłem do złych nawyków i wraz ze ”śmieciowym’’ jedzeniem waga wróciła z podwojoną siłą. Postanowiłem więc udać się do specjalisty i tak trafiłem tutaj.

Czy na początku miał Pan jakieś obawy?

Tak, trochę się bałem, ale sam nie wiem czego, przecież to nie boli.. myślałem że się nie uda, że fajnie to wygląda na reklamach w TV czy gazetach. Miałem mnóstwo pysznych przepisów, włączyłem aktywność fizyczną i efekty przyszły zanim się obejrzałem. Teraz wiem, że jeśli człowiek ma silną wolę, bardzo czegoś chce i wbije do głowy, że da radę to jest to realne. Wygrałem!

Co Pana najbardziej motywowało?

Najbardziej motywowało mnie to że mój przyjaciel też podjął kurację w Projekt Zdrowie i schudł, wynik był niesamowity. Nadal stosuje się do zaleceń Pani dietetyk i jestem zadowolony, więc czemu ja miałbym nie podołać. A druga motywacja to ”sroga mina mojej kochanej żony”. Chyba się przestraszyłem i postanowiłem coś z tym zrobić. Żartuje oczywiście, chciałem czuć się dobrze w swoim ciele, być w pełni sił i jestem.

Czy jest Pan zadowolony z efektów kuracji?

Tak, jestem bardzo zadowolony z kuracji, najbardziej z tych efektów zauważalnych. Zmiana rozmiaru ubrań, samopoczucia. Jak w tej reklamie” Dziś mi się chce” i chyba to jest najważniejsze.

Czy poleciłby Pan Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie?

Oczywiście, jak najbardziej. Przede wszystkim wyniki, waga w dół. Na diecie nie odczuwałem głodu, wszystko było super, zalecenia dopasowane indywidualnie przez świetną Panią dietetyk, która była zawsze pomocna, uśmiechnięta.
Wszystko dopasuje aby człowiek był zadowolony, najedzony, a jednocześnie redukował masę ciała. Naprawdę polecam wszystkim Projekt Zdrowie.

Współpraca z tak rzetelną, szczerą i optymistycznie nastawioną do odchudzania osobą to czysta przyjemność. Każda wizyta przenosi radość i pozytywne emocje– wspomina Pani dietetyk!

Dietetyk mgr Kamila Kostanek
Dietetyk mgr Kamila Kostanek

Nic dodać, nic ująć. Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Każdy może osiągnąć swój sukces!

Już dziś możesz zapisać się na bezpłatną konsultację pod numerem telefonu: 881 930 235 lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie https://dabrowagornicza.projektzdrowie.info/

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
WWW
| FACEBOOK
E-mail: dabrowa.gornicza@projektzdrowie.info
ul. Wojska Polskiego 32/3
41-300 Dąbrowa Górnicza
Tel. +48 881 930 235

Polskie Centra Dietetyczne