Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie Dąbrowa Górnicza! Pani Angelika schudła 13,8 kg!

Pani Angelika rozpoczynając kurację marzyła, aby ostatecznie rozprawić się ze zbędnymi kilogramami oraz poprawić swoje zdrowie. Od samego początku wykazywała się ogromną determinacją i zaangażowaniem. Zawsze pozytywnie nastawiona, brnęła do celu! I udało się, marzenie się spełniło! Zapraszamy do wywiadu z cudowną Panią Angeliką.

Metamorfoza Pani Angelika

Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzję o odchudzaniu?

Przyszedł taki dzień, że po prostu zaczęłam się źle czuć sama ze sobą, niskie libido, niepewność siebie, okropne samopoczucie, ospałość, niechęć do rozpoczynania nowego dnia strasznie mnie dołowało, a przecież przy dwójce dzieci i narzeczonym trzeba mieć tą siłę i motywację do działania codziennego. Takie poważniejsze postanowienie żeby coś zmienić w sobie na lepsze przyszlo zaraz po weselu mojej siostry kiedy to obejrzałam zdjęcia-pomyślałam... masakra z tragedią , tak być nie może!

Czego obawiała się Pani przed podjęciem kuracji?

Obawiałam się tego, że nie dam rady pomimo mojej determinacji, że będzie mi ciężko z systematycznością szykowania i spożywania posiłków, a także miałam wielką obawę o to, że na początku będę się trzymać diety, a jak już zrzucę kilka kilogramów to dam sobie spokój, bo stwierdzę że mi to wystarczy i wrócę do starych nawyków.

Jak wspomina Pani pierwsze tygodnie trwania diety?

Wydawało mi się, że lekko nie będzie, ale już po pierwszej wizycie w gabinecie Projekt Zdrowie Dąbrową Górnicza u Pani Kamili czułam, że będzie dobrze. Wszystko pięknie wytłumaczone, jasno i przejrzyście rozpisane. Posiłki przygotowywałam z przyjemnością, a nie z myślą co zjeść na szybko, bo już się wystałam przy garach szykując jedzenie chłopakom. Istotne jest to, że po każdym posiłku byłam syta i dobrze się czułam, mogłam góry przenosić. A nie tak jak przed dietą , że najchętniej po obiedzie poszłabym spać...

Jakie błędy żywieniowe popełniała Pani przed kuracją?

Największy jeden jedyny błąd jaki popełniałam to to, że nie mogłam wygospodarować sobie czasu na posiłki regularne i zdrowe. Potrafiłam cały dzień nic nie jeść, by pod wieczór zjeść sporo, szybko i niezdrowo. Czasami jak było mi mało to dojadałam słodycze.

Czy jest Pani zadowolona z efektów kuracji w gabinecie Projekt Zdrowie Dąbrowa Górnicza?

Jestem naprawdę zadowolona z efektów kuracji w gabinecie Projekt Zdrowie Dąbrowa Górnicza. Przerosło to moje najśmielsze oczekiwania, ale sama bym tego nie osiągnęła gdyby nie pomoc Pani Kamili :) Indywidualne posiłki komponowane przez Panią Kamilę były wyśmienite i nie było z żadnym posiłkiem problemu. Także poświęcony czas i uwaga Pani dietetyk dla mnie się liczyła. Porady i podpowiedzi jak sobie poradzić podczas wprowadzania dobrych nawyków były w punkt :)

Nic dodać, nic ująć! Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem- mgr Kamilą Kostanek. Każdy może osiągnąć swój sukces!

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
E-mail: dabrowa.gornicza@projektzdrowie.info
ul.Wojska Polskiego 32/3
41-300 Dąbrowa Górnicza
Tel. +48 881 930 235
WWW || FACEBOOK

Umów się na wizytę
Projekt Zdrowie
Dietetyk mgr Kamila Kostarek
Dietetyk mgr Kamila Kostarek
Polskie Centra Dietetyczne