Sieć Action otwiera nowe sklepy w województwie śląskim. Jeden z nich działać będzie w Czeladzi. Od kiedy?

Action, sieć dyskontów niespożywczych, otwiera nowe sklepy w województwie śląskim. Po Mikołowie i Czechowicach-Dziedzicach jeszcze w tym miesiącu otwarty zostanie sklep w Czeladzi.

Wikipedia
Sklep Action w Polsce

Action, holenderska sieć dyskontów niespożywczych, w Polsce jest od pięciu lat. Pierwszy sklep marki w naszym kraju został otwarty w październiku 2017 roku w Lesznie. Dziś w Polsce działa już ponad 200 sklepów Action. Najnowsze otworzone zostały 8 października w Mikołowie i Czechowicach-Dziedzicach. Kolejny otwarty zostanie 22 października w Czeladzi – działać będzie przy ul. Szpitalnej 7A. Ma powierzchnię 700 metrów kwadratowych. Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty, w godzinach od 9 do 21.

Nowe sklepy w województwie śląskim to 40 miejsc pracy. – W ciągu ostatnich pięciu lat liczba pracowników naszej sieci w Polsce przekroczyła 3000 osób – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny sieci Action w Polsce.

Przypomnieć warto, że asortyment sklepów Action obejmuje artykuły ponad 350 marek (a także ponad 70 marek własnych) i składa się z 14 kategorii (dekoracje, majsterkowanie, zabawki i rozrywka, artykuły papiernicze i hobbystyczne, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród i plener, pranie i sprzątanie, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel).

czytaj więcej:

Przekazanie nowych karetek pogotowiu w Sosnowcu

Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu ma 3 nowe ambulanse

Szczepienie przeciw grypie

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie

Będzin Cementownia Grodziec 0584

Cementownia Grodziec mogłaby zagrać w "Star Wars"

Konsultacje GZM

Metropolitalne konsultacje w Sosnowcu

Przejścia dla pieszych zostaną zmodernizowane

16 przejść dla pieszych zostanie zmodernizowanych

EC Będzin

Spalarnia odpadów powstanie na pograniczu Sosnowca i Będzina

Teatr Zagłębia, Sosnowiec

Jesienne premiery Teatru Zagłębia. I sporo innych nowości