Schudnij skutecznie w 2022! Bezpłatne konsultacje dietetyczne z dietetykiem Projekt Zdrowie w Dąbrowie Górniczej

Zaczynałaś/ Zaczynałeś od Nowego Roku, od poniedziałku, od kolejnego miesiąca? Postanawiałaś/ Postanawiałeś nie jeść słodyczy, niezdrowych przekąsek albo fast-foodów? Raz udało się wytrwać dłużej, innym razem szybko zabrakło motywacji? Dodatkowe kilogramy zaczęły powodować problemy zdrowotne? Czytasz to i masz wrażenie, że to o Tobie mowa? Zrób coś z tym!

7

W tym roku schudnę!

Nowy Rok, nowe postanowienia. Obok zmiany pracy, poprawy znajomości języka, czy dalekich podróży, często obiecujemy sobie, że zgubimy nadmiarowe kilogramy. W 2021 aż 41% osób planowało, że zmieni swoje nawyki żywieniowe. W pełni swoje postanowienia realizuje jednak tylko 8% z nas.

Początki redukcji masy ciała zazwyczaj nie są trudne, jednak z każdym dniem coraz ciężej poradzić sobie ze spadającym poziomem motywacji. Chcemy być konsekwentni i trzymać się diety, jednak będąc osamotnieni w tej misji, łatwiej się poddajemy. Niejednokrotnie dieta zaczerpnięta z kolorowego magazynu, czy „pożyczona” od koleżanki, nie przynosi żadnego rezultatu. Robimy kilka kroków w tył i zamiast potraktować to jako rozbieg, całkowicie się poddajemy.

Dieta „na miarę” w gabinetach Projekt Zdrowie

Należy pamiętać, że z dietą jest tak jak z sukienką czy garniturem. Musi być skrojona na miarę, żeby spowodowała efekt „wow”. Jeśli nie będzie uwzględniać naszych preferencji czy też stanu naszego zdrowia, jej stosowanie nie pomoże nam osiągnąć wymarzonej sylwetki.

Tak jak w przypadku choroby, korzystamy z pomocy lekarza, tak w przypadku chęci schudnięcia, powinniśmy umówić się na konsultację z dietetykiem. Dlaczego? Dietetyk ustali odpowiednią ilość kalorii i wykluczy produkty, których nie lubisz lub których nie możesz jeść. Przy układaniu diety, uwzględnia on także aktualny stan Twojego zdrowia oraz aktywność fizyczną, tryb pracy czy preferowane przez Ciebie godziny spożywania posiłków. Możesz mieć pewność, że nie będzie to głodówka, a ulubione produkty zostaną zastąpione mniej kalorycznymi zamiennikami.

Tak jak wiesz, że nie ma leku na wszystko, tak nie ma też diety dla wszystkich, dlatego ważne jest, abyś otrzymał jadłospis w pełni dostosowany do Twoich potrzeb. I na to możesz liczyć w gabinetach dietetycznych Projekt Zdrowie.

Skorzystaj z darmowej konsultacji z dietetykiem

W lutym w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Wojska Polskiego 32/3 wszyscy chętni mogą skorzystać z darmowej konsultacji dietetycznej. Na konsultację można umówić się pod numerem telefonu: 881 930 235 lub poprzez formularz kontaktowy na stronie https://dabrowagornicza.projektzdrowie.info.


W ramach konsultacji stacjonarnych otrzymujecie zupełnie za darmo:

- analizę składu ciała z omówieniem wyników,
- badanie zawartości tkanki tłuszczowej,
- poznasz wiek metaboliczny swojego organizmu,
- dane o swoim zapotrzebowaniu kalorycznym określone przez dietetyka!

Co po konsultacji?

- Masz możliwość rozpoczęcia kuracji opartej na diecie!
- Bez wiążących Cię umów!
- Bez obowiązku zakupu dodatkowych suplementów!

Ponadto, otrzymasz wsparcie dietetyka, który będzie motywował i pomagał przetrwać trudne chwile. Odchudzanie to nie tylko plan żywieniowy, to też relacja, rozmowa, opieka ze strony specjalisty. Pracując nad motywacją, wspomagam rozwiązywanie problemów, które leżą u podłoża niewłaściwego odżywiania- tłumaczy Pani Kamila.

Twoja metamorfoza roku! Istotne jest to, aby stawiać sobie małe cele– od pół kilograma do kilograma tygodniowo i zdrowo da nam od dwóch kilogramów miesięcznie, nawet do 24 kilogramy rocznie! I każdy ma szansę taką wspaniałą metamorfozę osiągnąć, tak jak osiągnęli ją Pacjenci Projekt Zdrowie.

Dołącz do zadowolonych Pacjentów.

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
E-mail: dabrowa.gornicza@projektzdrowie.info
ul. Wojska Polskiego 32/3
41-300 Dąbrowa Górnicza
Tel. +48 881 930 235 || WWW || FACEBOOK

Dietetyk mgr Kamila Kostanek
Dietetyk mgr Kamila Kostanekczytaj więcej:

Dietetyk mgr Kamila Kostanek

Bezpłatna analiza składu ciała z Projekt Zdrowie

Projekt Zdrowie Zdjęcie Główne

Znajdź motywację, by schudnąć w wakacje! Darmowe konsultacje

Zdjęcie główne

Kiedy wymienić stary materac na nowszy model?

Na co zwrócić uwagę podczas zakupów w sklepie z wyposażeniem sypialni okladka

Zakupy w sklepie z wyposażeniem sypialni

PCD ads 1200x628 2

Zdrowia nie lekceważę, z dietetykiem mniej ważę!

Metamorfoza zdjęcie główne

34 kg – tak się chudnie z Gabinetem Projekt Zdrowie!

Pani Ania Metamorfoza zdjęcie główne

Niesamowita metamorfoza w Projekt Zdrowie Dąbrowa Górnicza