Rozpoczęły się Sosnowieckie Dni Seniora. Były spotkania, występy i dobra zabawa. Kolejne atrakcje już w najbliższy piątek

We wtorek rozpoczęły się Sosnowieckie Dni Seniora. Kolejne atrakcje już w piątek, 7 października, w MDK „Kazimierz” oraz w poniedziałek, 10 października, w Sali widowiskowo-koncertowej „Muza”.

Facebook/ Arkadiusz Chęciński
Sosnowieckie Dni Seniora

We wtorek, 4 października, w Sali widowiskowo-koncertowej „Muza” rozpoczęły się Sosnowieckie Dni Seniora. Były spotkania z psychologiem i psychoterapeutą („W trosce o nasze zdrowie psychiczne”), dietetykiem („Czas na zdrowie”), a także spotkanie dotyczące korzystania z internetu („Senior w sieci – wirtualna złota jesień”). Nie zabrakło też występów. Na scenie „Muzy” pojawił się Arkadiusz Pawłowski – kabareciarz, muzyczny Duet „Explozja”, czyli Agnieszka Ozorek i Elżbieta Gawlak, wystąpiła także Danuta Chycka.

W „Muzie” pojawiło się również stoisko wystawiennicze, można było ponadto skorzystać z kosmetycznych porad.

Kolejne atrakcje zaplanowano na piątek (7.10) i poniedziałek (10.10). W piątek, w MDK „Kazimierz”, od godziny 17 trwać będą występy lokalnych artystów, a później rozpocznie się taneczna zabawa. Z kolei w poniedziałek, znów w Sali widowiskowo-koncertowej „Muza”, wystąpi Piotr Olszewski – będzie wspólna zabawa i ciepły poczęstunek. Początek – godzina 17. Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny.

czytaj więcej:

Organek

Ørganek w Muzie. Koncert już w sobotę

Zagłębie solidarne z Ukrainą

Zagłębie organizuje weekend solidarności z Ukrainą

Pizza (zdjęcie ilustracyjne)

Zagłębie za pół ceny 2022. Wraca lubiana akcja

„Czeladzkie Talenty" 2022

Ruszyły „Czeladzkie Talenty"

Ząbkowicka kawiarenka mam

Wielkanocne poczynania "Ząbkowickiej kawiarenki mam"

Ola Łukasiewicz

Mecz z udziałem prezydenta miasta na rzecz 14-letniej Oli

Mikołaj

Mikołaj przejedzie specjalnym tramwajem przez Zagłębie