Przestrzeń dla wszystkich przedsiębiorczych kobiet z Dąbrowy Górniczej. Wymiana doświadczeniami i wsparcie w ramach cyklu spotkań

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości organizuje w Dąbrowie Górniczej kolejne spotkanie z cyklu „Zagłębie kobiet przedsiębiorczych". W czwartek 21 kwietnia kobiety otrzymają przestrzeń do wymiany doświadczeń i wsparcia.

Pixabay
Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości

W czwartek 21 kwietnia odbędzie się kolejne spotkanie „Zagłębie kobiet przedsiębiorczych”. Wydarzenie odbędzie się w restauracji Domolo w Dąbrowie Górniczej (ul. Siewierska 35) o godzinie 17:00. Projekt skierowany jest do przedsiębiorczych kobiet z miasta. W ramach spotkania panie będą mogły wymienić się doświadczeniami i wspierać w swoich przedsięwzięciach. Organizatorem jest Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości. Projekt współfinansowany jest przez miasto.

Nasze spotkania „przy kawie” to jak zawsze networking, czyli nawiązywanie kontaktów biznesowych i dzielenie się swoimi doświadczeniami w prowadzeniu firmy. Zabierzcie ze sobą wizytówki. Będzie biznesowo, kobieco i bardzo motywująco. Nie może cię tam zabraknąć – zachęcają organizatorzy.

Miasto wspiera przedsiębiorców

Zainteresowany kobiety mogą także dołączyć do grupy na Facebooku: „Zagłębie kobiet przedsiębiorczych". Panie chcące rozwijać swoją firmę lub karierę mogą w tym miejscu nawiązać zawodowe znajomości oraz uzyskać praktyczne porady czy wypromować swoją działalność.

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości znajduje się przy ul. 3-go Maja 22 w Dąbrowie Górniczej. DIP zajmuje się kompleksowym i bezpłatnym wsparciem dla osób, które planują rozpocząć swoją działalność oraz dla właścicieli firm z krótkim stażem. Skorzystać można z m.in. z konsultacji i porad.