Czeladź. Wkrótce premiera odwołanego w listopadzie spektaklu „Mayday”. Będzie go można obejrzeć w Kopalni Kultury

15 stycznia w Kopalni Kultury odbędzie się premiera spektaklu „Mayday”. Wydarzenie pierwotnie miało się odbyć 13 listopada ubiegłego roku.

Kopalnia Kultury
15 stycznia w Kopalni Kultury odbędzie się premiera spektaklu „Mayday”

Spektakl „Mayday - Ratuj się, kto może”, którego autorem jest Ray Cooney, brytyjski komediopisarz, jest jedną z najlepszych i najczęściej granych na świecie fars. Sztuka opowiada historię londyńskiego taksówkarza bigamisty. Mężczyzna przez lata dzieli swoje życie między dwie kochające go żony. Pewnej nocy główny bohater ulega wypadkowi i zmuszony jest spędzić noc w szpitalu. Obydwie żony zawiadamiają policję o zniknięciu małżonka, z tymże każda z nich informuje inny komisariat. Sprawy zaczynają się poważnie komplikować.

Za przekład spektaklu odpowiada Elżbieta Woźniak. Reżyserią i scenografią premiery w czeladzkiej Kopalni Kultury zajmuje się Piotr Męderak. Na scenie wystąpią: Anna Dzierża, Elżbieta Wieciech, Aneta Gierat, Urszula Tylek, Magdalena Chalewicz, Piotr Męderak, Wojciech Michno, Jan Mancewicz, Mateusz Dewera, Daniel Piskorz.

Początek spektaklu – godzina 18.

Bilety wciąż są dostępne

Z powodu zmiany terminu spektaklu każdy bilet zakupiony wcześniej zachowuje swoją ważność. Istnieje również możliwość zwrotu biletu, aby to uczynić należy zadzwonić pod numer telefonu 32 263 51 51. Konieczne jest również wypełnienie formularza i przesłanie go na adres mailowy kopalniakulturyczeladz@gmail.com. Zwrot biletów jest możliwy do 13 stycznia.

Dla tych, którzy jeszcze nie zakupili biletów, w dalszym ciągu są wolne miejsca. Koszt biletu wynosi 65 zł, a dostępne są na stronie: https://kkc.systembiletowy.pl/...

czytaj więcej:

Zespół MØW zagra w Pałacu Kultury Zagłębia

Zespół MØW wystąpi w Pałacu Kultury Zagłębia

Iwona Chmielewska

Ferie z Teatrem Zagłębia i Biblioteką Młodzieżową

Bieg Walentynkowy

Bieg Walentynkowy w Parku Hallera wraca po rocznej przerwie

Zespół Skankan reaktywował się w 2019 roku

Zespół Skankan zagra w Mediatece. Premiera nowej płyty

Kadr z filmu "Gierek"

Konkurs. Do wygrania podwójny bilet na pokaz "Gierka"

Ogród Świateł, Legendia

Wyrwij się zza stołu. Atrakcje czynne w święta

Mikołaj

Mikołaj przejedzie specjalnym tramwajem przez Zagłębie