Czeladź. Wkrótce premiera odwołanego w listopadzie spektaklu „Mayday”. Będzie go można obejrzeć w Kopalni Kultury

Kopalnia Kultury
15 stycznia w Kopalni Kultury odbędzie się premiera spektaklu „Mayday”

15 stycznia w Kopalni Kultury odbędzie się premiera spektaklu „Mayday”. Wydarzenie pierwotnie miało się odbyć 13 listopada ubiegłego roku.

Spektakl „Mayday - Ratuj się, kto może”, którego autorem jest Ray Cooney, brytyjski komediopisarz, jest jedną z najlepszych i najczęściej granych na świecie fars. Sztuka opowiada historię londyńskiego taksówkarza bigamisty. Mężczyzna przez lata dzieli swoje życie między dwie kochające go żony. Pewnej nocy główny bohater ulega wypadkowi i zmuszony jest spędzić noc w szpitalu. Obydwie żony zawiadamiają policję o zniknięciu małżonka, z tymże każda z nich informuje inny komisariat. Sprawy zaczynają się poważnie komplikować.

Za przekład spektaklu odpowiada Elżbieta Woźniak. Reżyserią i scenografią premiery w czeladzkiej Kopalni Kultury zajmuje się Piotr Męderak. Na scenie wystąpią: Anna Dzierża, Elżbieta Wieciech, Aneta Gierat, Urszula Tylek, Magdalena Chalewicz, Piotr Męderak, Wojciech Michno, Jan Mancewicz, Mateusz Dewera, Daniel Piskorz.

Początek spektaklu – godzina 18.

Bilety wciąż są dostępne 

Z powodu zmiany terminu spektaklu każdy bilet zakupiony wcześniej zachowuje swoją ważność. Istnieje również możliwość zwrotu biletu, aby to uczynić należy zadzwonić pod numer telefonu 32 263 51 51. Konieczne jest również wypełnienie formularza i przesłanie go na adres mailowy kopalniakulturyczeladz@gmail.com. Zwrot biletów jest możliwy do 13 stycznia. 

Dla tych, którzy jeszcze nie zakupili biletów, w dalszym ciągu są wolne miejsca. Koszt biletu wynosi 65 zł, a  dostępne są na stronie: https://kkc.systembiletowy.pl/...

czytaj więcej:

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 30.

Wojewódzki 30. Finał WOŚP. Koncerty, kiermasz, licytacje

Patryk Ziętara i Bartek Mazurkiewicz na planie Lego Masters

120 tys. klocków Patryka Ziętary. Pod choinką były kolejne

Fabryka Pełna Życia

Dwa bożonarodzeniowe jarmarki już w weekend

Bartek Mazurkiewicz i Patryk Ziętara

Sukces Patryka Ziętary z Dąbrowy Górniczej w Lego Masters

Choinka stanie przed Pałacem Kultury Zagłębia

15-metrowa choinka stanie przed Pałacem Kultury Zagłębia

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii l Ô Çóskiej fot Karol Fatyga 2

SILESIA OF LOVE - Koncert muzyki filmowej i musicalowej

Przedstawienie będzie można zobaczyć 4 grudnia

„Królowa Śniegu” w Kopalni Kultury