Policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych mężczyzn. Jeden z nich ukrywał się w Międzyzdrojach

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej zatrzymali trzech mężczyzn, którzy byli poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości. Współpraca między różnymi jednostkami policji oraz skuteczne środki operacyjne przyczyniły się do skutecznego ujęcia tych osób.

Śląska Policja
Zatrzymani

Trzech poszukiwanych dąbrowian zatrzymano na terenie Polski

Do pierwszego zatrzymania doszło w miejscowości Orpiszewo, gdzie funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę z Dąbrowy Górniczej, który ukrywał się od wielu miesięcy. Okazało się, że 42-latek był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości na podstawie dwóch listów gończych. Dzięki prężnym działaniom i rzetelnym informacjom policjanci zlokalizowali ukrywającą się osobę i ją aresztowali.

Kilka dni po tym zdarzeniu, w czasie wolnym od służby, jeden z policjantów, który wcześniej uczestniczył w akcji zatrzymania w Orpiszewie, rozpoznał kolejną poszukiwaną osobę. Nie wahając się, skutecznie zatrzymał 31-letniego mężczyznę. Także tym razem wnikliwe obserwacje i zaangażowanie funkcjonariusza przyniosły pozytywne efekty.

Ostatni z poszukiwanych mężczyzn został odnaleziony w Międzyzdrojach. Informacje o jego możliwym pobycie w tym regionie trafiły do dąbrowskich kryminalnych. Pomimo odległości udało się ustalić miejsce pobytu 45-letniego poszukiwanego mężczyzny i przeprowadzić skuteczne zatrzymanie.

- Ta interwencja jest doskonałym przykładem współpracy między różnymi jednostkami policji w celu zwalczania przestępczości na terenie całego kraju - podsumowuje działania Śląska Policja.

Nie żyje 7 letnia dziewczynka z sosnowca

Może Cię zainteresować:

Sosnowiec. Tragedia w dzielnicy Pogoń. Nie żyje 7-letnia dziewczynka

Autor: Martyna Urban

02/05/2023