Policjanci z Dąbrowy Górniczej zatrzymali 24-letniego mieszkańca Będzina, który w mieszkaniu i w piwnicy posiadał znaczne ilości środków odurzających

Zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej policjanci z Dąbrowy Górniczej zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który w mieszkaniu i w piwnicy posiadał znaczne ilości środków odurzających – funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 400 działek marihuany. 24-latek usłyszał już zarzuty.

Policja Dąbrowa Górnicza
24-latek usłyszał już zarzuty

W tym tygodniu dąbrowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, mieszkańca Będzina, który był podejrzewany o przestępstwa narkotykowe. 24-latek akurat wychodził z bloku, w którym mieszkał. Kiedy funkcjonariusze wylegitymowali się, próbował uciec. Jak relacjonują policjanci, mężczyzna zachowywał się bardzo agresywnie – kopał ich, szarpał i odpychał, próbował wszelkimi metodami zmusić kryminalnych, by go puścili.

Szybko okazało się, skąd takie zachowanie. Policjanci przeszukali mieszkanie i pomieszczenia zajmowane przez będzinianina, ujawniając znaczną ilość środków odurzających. 24-latek przechowywał spakowaną w worki strunowe marihuanę w liczbie niemal 400 działek. Narkotyki były przechowywane w mieszkaniu – w szafce oraz w piwnicy, na regale. Środki odurzające zostały zabezpieczone przez kryminalnych, a podejrzany mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie.

Zatrzymany usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających, a także znieważenia policjantów i wywierania wpływu na ich czynności. 24-latek wkrótce stanie przed sądem.

czytaj więcej:

Zatrzymany złodziej Dąbrowa Górnicza

28-latek ukradł samochód i paszport Ukraińcowi

Funkcjonariusze przechwycili niemal 1400 sztuk nielegalnej odzieży.

Handlowały „podróbkami”. Zostały zatrzymane

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który prowadził samochód pod wpływem amfetaminy

40-latek miał w mieszkaniu niemal pół kilograma amfetaminy

Na miejsce przyjechał patrol drogówki

Policjant po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

Policjanci znaleźli spore ilości amfetaminy

Odpowie za przestępstwa narkotykowe. Usłyszał już zarzuty

Policja

Rowerzysta miał 1,5 promila. Dostał mandat. I to jaki!

Sprawca rozboju w Dąbrowie Górniczej zatrzymany

Rozbój w firmie w Dąbrowie Górniczej. Sprawca groził bronią