Policjanci z Będzina zatrzymali kolejnego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. „Trafił za kratki w związku z oszustwami”

Policjanci z Będzina mogą pochwalić się kolejnymi zatrzymaniami osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. W ostatnich tygodniach zatrzymali kilku mężczyzn, którzy byli poszukiwani listami gończymi.

Policja Będzin
Policja Będzin

Dzięki skutecznej pracy będzińskich policjantów tylko w sierpniu zatrzymanych zostało pięciu mężczyzn ściganych przez sądy i prokuratury. Poszukiwani listami gończymi, chcąc uniknąć „odsiadki”, ukrywali się w różnych miejscach, na dodatek często się przemieszczali.

Do najnowszego zatrzymania doszło w tym tygodniu. Jak się okazało, wytropili poszukiwanego mężczyznę w sąsiednim województwie. – Przedwczoraj policjanci udali się do Krakowa i złożyli niespodziewaną wizytę 21-letniemu mężczyźnie, który trafił za kratki w związku z oszustwami. Sprawne działania stróżów prawa pokazują, że nikt nie może czuć się bezkarnie, a kolejne zatrzymania to tylko kwestia czasu – pochwalili się policjanci z Będzina.

czytaj więcej:

Kajdanki

Zarabiali na nocnym klubie. Grozi im 10 lat więzienia

Policja

Pobiła Ukrainkę. Policja stworzyła jej portret pamięciowy

Akcja policji Sosnowiec

Nielegalna fabryka papierosów odkryta w Sosnowcu

Zwłoki w Będzinie

Będzin: Zwłoki zawinięte w dywan w aucie

Policjant Interwencja w Chorzelach

„Nie jestem firmą”. Aż policjant pałką wybił szybę w aucie

Pirat sosnowiec

Aż 2500 złotych mandatu dla pirata drogowego z Sosnowca

Policja Sosnowiec

Sprytny kierowca chciał przekupić policjantów