Policjanci z Będzina zatrzymali kolejnego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. „Trafił za kratki w związku z oszustwami”

Policjanci z Będzina mogą pochwalić się kolejnymi zatrzymaniami osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. W ostatnich tygodniach zatrzymali kilku mężczyzn, którzy byli poszukiwani listami gończymi.

Policja Będzin
Policja Będzin

Dzięki skutecznej pracy będzińskich policjantów tylko w sierpniu zatrzymanych zostało pięciu mężczyzn ściganych przez sądy i prokuratury. Poszukiwani listami gończymi, chcąc uniknąć „odsiadki”, ukrywali się w różnych miejscach, na dodatek często się przemieszczali.

Do najnowszego zatrzymania doszło w tym tygodniu. Jak się okazało, wytropili poszukiwanego mężczyznę w sąsiednim województwie. – Przedwczoraj policjanci udali się do Krakowa i złożyli niespodziewaną wizytę 21-letniemu mężczyźnie, który trafił za kratki w związku z oszustwami. Sprawne działania stróżów prawa pokazują, że nikt nie może czuć się bezkarnie, a kolejne zatrzymania to tylko kwestia czasu – pochwalili się policjanci z Będzina.

czytaj więcej:

Plantacja marihuany

Policjanci z Dąbrowy zlikwidowali domową plantację marihuany

Bazylika Najświętszej Maryi Panny Anielskiej w Dąbrowie1 Górniczej

Płonęły drzwi bazyliki w Dąbrowie Górniczej

Złodziej perfum

Sosnowiec. Trwają poszukiwania złodzieja perfum

Policja

Uderzył żonę, wsiadł do samochodu. Miał 2,5 promila...

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej

Okradł i pobił 22-latka pałką teleskopową. Grozi mu 10 lat

Zderzenie samochodów w Będzinie

Groźnie wyglądające zderzenie samochodów w Będzinie

Policja

Policja przypomina: Pomóc może każdy