Policja zatrzymała dwóch mieszkańców Dąbrowy Górniczej. Posiadali dużą ilość narkotyków

Dąbrowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali ilość narkotyków umożliwiającą przygotowanie około 350 działek dilerskich. Teraz zatrzymanym grozi kara do 10 lat więzienia.

Śląska Policja
Narkotyki Dąbrowa Górnicza Gołonóg

Do policjantów z zespołu wywiadowców z Dąbrowy Górniczej dotarła informacja, że na terenie ogródków działkowych w Gołonogu przebywa dwóch mężczyzn ze sporą ilością narkotyków. Po przybyciu funkcjonariuszy na miejsce, wiadomości się potwierdziły.

Grozi im więzienie

Na jednej z działek przebywało dwóch mieszkańców Dąbrowy Górniczej. Po przeszukaniu 25- i 36-latka policjanci znaleźli marihuanę. W trakcie sprawdzania mieszkań zatrzymanych, funkcjonariusze odnaleźli kolejne narkotyki: marihuanę i amfetaminę. Z ilości zabezpieczonych środków odurzających można było przygotować prawie 350 działek dilerskich. Oprócz narkotyków dąbrowscy policjanci zabezpieczyli również 21 tys. zł na poczet przyszłych kar i grzywien.

Po zatrzymaniu mężczyźni spędzili noc w areszcie. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Wiadomo, że za popełnione przestępstwo grozi im kara do 10 lat więzienia.