Oświadczyny w wieży zamku, w pałacowych wnętrzach czy może na dachu hali Będzin Arena? „Do wyboru będą najbardziej atrakcyjne przestrzenie miejskie”

Ciekawa akcja w Będzinie. Magistrat zachęca tych mieszkańców, którzy zamierzają w najbliższym czasie oświadczyć się swojej partnerce, aby zrobili to wspólnie z Urzędem Miasta. „Do wyboru będą najbardziej atrakcyjne przestrzenie miejskie” – zapowiadają urzędnicy.

Pixabay
Zaręczyny

Akcja nosi nazwę „Oświadcz się w Będzinie”. Mogą w niej wziąć udział ci, którzy zamierzają oświadczyć się w sposób wyjątkowy. Wydarzenie zostanie zorganizowane w mieście, a do wyboru są między innymi wieża będzińskiego zamku, pałacowe wnętrza, podziemia czy dach hali Będzin Arena. Oświadczyć się będzie można podczas koncertu, w przerwie meczu MKS, wśród opcji jest także billboard. Co więcej, można zgłaszać też swoje propozycje.

Jak wziąć udział w akcji? Zgłoszenia należy przesyłać do 9 lutego na adres mailowy: konkurs@um.bedzin.pl. W treści trzeba wpisać imię, nazwisko, numer telefonu oraz historię związku. Jak zapowiada magistrat, im bardziej interesująca i ciekawa opowieść o znajomości i miłości, tym większa szansa na wygraną.

– Realizacja oświadczyn odbędzie się w dowolnym terminie, pod warunkiem, że będzie taka możliwość przy wybranym wariancie oświadczyn. Jesteśmy w stanie zorganizować oświadczyny w najbardziej romantycznym dniu w roku, czy już 14 lutego – mówi Kinga Wesołowska, rzecznik Urzędu Miasta.

Dodajmy, że na zwycięską parę czeka dodatkowo pierścionek zaręczynowy.