Peja w Będzinie. Koncert charytatywny dla Ukrainy

W najbliższy piątek, 4 marca 2022 r., w Będzinie wystąpi Ryszard „Peja” Andrzejewski. Będzie to jeden z jego charytatywnych koncertów na rzecz Ukrainy.

fot. FB/Peja Slums Attack
Peja

Koncert „Peja w Będzinie – Wsparcie dla Ukrainy” odbędzie się w Będzin Arenie w najbliższy piątek, 4 marca 2022 r., o godz. 21.00. Całkowity dochód z tego koncertu zostanie przekazany na pomoc dla ludności w Ukrainie. Bilety do północy 2 marca można kupić za 50 zł. Później będą w cenie 70 zł (do 3 marca, godz. 23.59) oraz 100 zł w dniu koncertu. Dostępne są na stronie biletomat.pl.

Tego samego dnia Ryszard „Peja” Andrzejewski wystąpi w świętochłowickim Centrum Kultury Śląskiej (o godz. 19.00) oraz w katowickim klubie P23 (o godz. 22.30). Na scenie wystąpią: Peja/Slums Attack, DVJ. Rink, Gandi Ganda.

Zapytaliśmy samego Ryszarda Andrzejewskiego o kulisy organizacji koncertów charytatywnych na Górnym Śląsku i w Zagłębiu. Okazało się, że w sobotę razem z ekipą wylatuje z Pyrzowic na koncert do Holandii, a w Katowicach będzie już dzień wcześniej.

- W obliczu całej tej sytuacji uznałem, że nie warto siedzieć na dupie, ale można ten czas spożytkować i zrobić akcję z koncertem, z którego dochód przeznaczymy na pomoc Ukraińcom - wyjaśnia Peja.