Oświadczenie Kolei Śląskich. Rzecznik: Wysyłamy największe jednostki. Robimy, co możemy

Oświadczenie Kolei Śląskich we wtorek 2 maja wygłosił ich rzecznik prasowy, Maciej Zaremba. W majówkę połączenia KŚ cieszą się ogromnym powodzeniem. Zdarza się, że w pociągach jest tłoczno. - Zaskoczyliście nas, że tak chętnie wybraliście Koleje Śląskie. Robimy, co możemy - mówi rzecznik i dziękuje podróżnym za zaufanie i wybór Kolei Śląskich jako weekendowego przewoźnika. - Wysyłamy największe jednostki, jakimi dysponujemy, a gdzie możemy, łączymy pociągi w pary - dodaje Maciej Zaremba. W nagraniu poniżej całość oświadczenia.

Rzecznik prasowy Kolei Śląskich Maciej Zaremba

- Dziękujemy, że jeździcie razem z Kolejami Śląskimi i ten piękny weekend majowy spędzamy razem - mówi Maciej Zaremba. - Wiemy, że nie zawsze jest idealnie. Zdarza się, że w pociągach jest tłoczno. Za to bardzo przepraszamy, ale jednocześnie zapewniamy, że wysyłamy największe jednostki, jakimi dysponujemy, a gdzie możemy, łączymy pociągi w pary, by przewieźć Was jak najwięcej, byście poznali piękne nasze góry, odwiedzili swoje ukochane zakątki i wspólnie z nami przemierzali cudowne województwo śląskie. Za to bardzo dziękujemy. Wiemy, że zdarzają się sytuacje, gdy jest trudniej, gdy w pociągu jest nas więcej, ale Wasze zainteresowanie ekologicznymi kolejami przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Zaskoczyliście nas, że tak chętnie wybraliście Koleje Śląskie. Robimy, co możemy, by zapewnić Wam przewóz w jak najlepszych warunkach i dziękujemy, bardzo dziękujemy za to zaufanie i wybór nas jako Waszego weekendowego przewoźnika.

Bardzo prosimy, by wszelkie uwagi dotyczące naszych usług kierować kanałami oficjalnymi - dodaje Maciej Zaremba. - To najpewniejsze, sprawdzone i zweryfikowane źródło kontaktu z klientem, kontaktu ze spółką. Bardzo prosimy, by korzystać z tych adresów mailowych, dzwonić na naszą infolinię.
- Jednocześnie zwracamy uwagę, że nie każdy musi mieć swoje konto w mediach społecznościowych, nie każdy musi być ich aktywnym użytkownikiem, nie każdy musi być na Facebooku, na Twitterze. Dlatego prosimy, by korzystać z oficjalnych źródeł, a wszystkie informacje, które pojawiają się w mediach społecznościowych, a nie należą do Kolei Śląskich, traktować z pewnym dystansem - podkreśla rzecznik..

Jak dodaje Maciej Zaremba, informacje nieoficjalne nie zawsze są w 100% sprawdzone i mogą wprowadzać w błąd. Dlatego Koleje Śląskie proszą, by sprawdzać w pierwszej kolejności kanały oficjalne, czyli ich stronę internetową, a następnie oficjalne kanały KŚ w mediach społecznościowych, potem zaś wszystkie uzupełniające informacje. W razie wątpliwości Koleje Śląskie proszą o bezpośredni kontakt.

czytaj więcej:

Eksport park i ruda web 8225

Historia kolei i powstań śląskich splata się jedną opowieść

Koleje Śląskie Trasa S1 web 0046

Dlaczego pociągi KŚ bywają nieskomunikowane?

Koleje Śląskie zorganizowały „śniadanie prasowe”

Koleje Śląskie zorganizowały śniadanie prasowe

Koleje Śląskie Ligota Katowice 1 jpg

Wszystko co należy wiedzieć, o zmianach w połączeniach KŚ

Nowe terminalne mobilne w pociągach Kolei Śląskich

Nowe terminale mobilne w pociągach Kolei Śląskich

Sprawdzony sposób na tańszą szybszą i bezpieczniejszą podróż Poznajcie Park Ride

Sprawdzony sposób na tańszą i szybszą podróż?

Koleje Śląskie 3

Twoja kolej, by wybrać kolej – Koleje Śląskie na wakacje!