„Oświadcz się w Będzinie”. Pierwsze zaręczyny w ramach miejskiej akcji. Zobaczcie, gdzie do nich doszło

W ramach miejskiej akcji „Oświadcz się w Będzinie” zostali wyłonieni zwycięzcy konkursu. Historię związku nadesłał Adam Pośpiech, dzięki czemu para odbyła romantyczną kolację, a jej uwieńczeniem były oświadczyny w będzińskim zamku.

Akcja nosiła nazwę „Oświadcz się w Będzinie”. Mogli w niej wziąć udział ci, którzy zamierzali oświadczyć się w sposób wyjątkowy. Wydarzenie zostało zorganizowane w mieście, a do wyboru były między innymi: wieża będzińskiego zamku, pałacowe wnętrza, podziemia czy dach hali Będzin Arena.

Zwycięzcami akcji zostali: Katarzyna Chadzińska i Adam Pośpiech. Informacje o konkursie pan Adam usłyszał w radiu. Mężczyzna wysłał historię swojego związku na podany przez urząd miasta mail.

– Kasia przyszła do gabinetu. Za pierwszą wizytą udało się pokonać ból w barku. No i tak jakoś po samej terapii zostaliśmy na 2-3 godzinną rozmowę. Bardzo dobrze nam się rozmawiało. Kasia później odezwała się, że wszystko okej, a ja pociągnąłem temat i tak już zostało opowiada Adam Pośpiech.

Piękna historia z happy endem

Dzięki zwycięstwie w konkursie mężczyzna mógł zaprosić swoja wybrankę na wyjątkową kolację zorganizowaną w będzińskim zamku. Mężczyzna oświadczył się słowami „Kasiu, wyjdziesz ze mnie?”. Wybranka serca była wzruszona i oczywiście się zgodziła.

Nie tak to sobie wyobrażałam, w sensie nie miałam pomysłu jak to będzie wyglądać, znając pomysłowość Adama mówi świeżo upieczona narzeczona.