Nowy Punkt Pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych w Będzinie!

Śląskie Laboratoria Analityczne to ponad 30-letnie doświadczenie w wykonywaniu wysokiej jakości badań laboratoryjnych, zarówno tych podstawowych, jak i wysoce specjalistycznych. Aktualnie jest to sieć blisko 150 Punktów Pobrań pod markami Śląskie Laboratoria Analityczne oraz Laboratorium Medyczne badaj.to na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego oraz łódzkiego.

Nowy Punkt Pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych w Będzinie!

Nasza sieć wciąż dynamicznie się rozrasta, dzięki czemu nasi pacjenci mają możliwość wyboru do jakiego najbliżej siebie położonego punktu mogą się udać. Z myślą o tym 20 grudnia 2022 r. otwieramy drugi Punkt Pobrań w samym centrum Będzina przy ul. 11 Listopada 18/28.

Nowy Punkt Pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych w Będzinie!

Nowo otwarty punkt będzie miejscem wyjątkowym. Z myślą o naszych najmłodszych pacjentach przygotowaliśmy go ze szczególną starannością.

Spośród dwóch dostępnych tam gabinetów, jeden z nich jest przeznaczony właśnie dla maluchów – kolorowy i przytulny pokój, personel przeszkolony do poboru krwi u dzieci oraz zastosowany miejscowo znieczulający żel sprawi, że badanie stanie się pozytywnym doświadczeniem.

Oprócz tego w środku przygotowaliśmy przestronną poczekalnię z wygodnymi kanapami i muzyką relaksacyjną oraz system kolejkowy, którego zadaniem jest usprawnienie obsługi klienta. Pamiętaliśmy też o klientach mobilnych – przy budynku dostępny jest darmowy parking.

Nowy Punkt Pobrań Śląskich Laboratoriów Analitycznych w Będzinie!

W dniu otwarcia będzie można wykonać wszystkie badania realizowane przez nasze laboratorium, a wyniki większości z nich dostępne będą on-line jeszcze tego samego dnia.

Zapraszamy wszystkich do naszego nowego Punktu Pobrań, a szczególnie zapraszamy najmłodszych pacjentów na których czekać będzie niespodzianka !

Pierwszych pacjentów zapraszamy już we wtorek 20 grudnia od godziny 6:00.
Po więcej szczegółów zapraszamy -> TUTAJ!
Do zobaczenia!