Niesamowita metamorfoza w gabinecie Projekt Zdrowie Dąbrowa Górnicza

Aby już na wiosnę zobaczyć pierwsze efekty wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych, najlepiej zacząć już teraz! Nigdy nie ma odpowiedniego czasu na redukcję masy ciała lub poprawy zdrowia, zawsze pojawia się jakaś wymówka. Pamiętajmy, że wszystko zaczyna się w naszej głowie. Tak było w przypadku naszej bohaterki- Pani Ani. To kobieta, która nie ma sobie równych i dla której nie ma rzeczy niemożliwych! Bohaterka tej metamorfozy udowodniła, że chcieć to móc! Pani Ania od początku była zmotywowana do pracy, sumiennie realizowała założenia diety i wierzyła w swój sukces! Zapraszamy na wywiad z naszą bohaterką.

Pani Ania Metamorfoza zdjęcie główne
 1. Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzję o odchudzaniu?

  Od dawna źle czułam się z samą sobą. Niby zdawałam sobie sprawę z tego jak wygłądam, ale ciągle brakowało czasu, motywacji, chęci. Kuracja w gabinecie Projekt Zdrowie pod okiem Pani dietetyk Kamili pozwoliła sięgnąć po nowe życie, po nowa lepszą siebie. Dopiero analiza składu ciała uświadomiła mi jak jest źle. To dało mi kopa do walki.

 2. Czego obawiała się Pani przed podjęciem kuracji?
  Obawiałam się przede wszystkim, że nie podołam. Strach przynosiła również myśl, iż posiłki będą tak małe, że ciągle będę chodzić głodna. Obawiałam się też czy będę potrafiła przestawić się na nowy styl życia.

 3. Jak wspomina Pani pierwsze tygodnie trwania diety?
  Wspominam bardzo dobrze. Byłam wręcz zaskoczona, że wszystko przebiega tak przyjemnie! Ja byłam najedzona a kilogramy uciekały. Zniknęła też ochota na słodycze co było moim wielkim zaskoczeniem.

 4. Jakie błędy żywieniowe popełniała Pani przed kuracją?
  Ojej! Aż wstyd się przyznać jak wyglądało moje jedzenie. Przede wszystkim ilości ogromne i pory o których jadłam były przeróżne. Dzień zaczynałam kawą z pączkiem. Jadłam tłusto. Bardzo mało warzyw i owoców, za to mnóstwo słodyczy. Moim głównym napojem była kawa.

 5. Czy jest Pani zadowolona z efektów kuracji w gabinecie Projekt Zdrowie Dąbrowa Górnicza?
  Czy jestem zadowolona? Nie wiem jak wyrazić wdzięczność. Moje życie zmieniło się na lepsze. Chodzę uśmiechnięta, pewniejsza siebie, piękniejsza. Każdemu z czystym sumieniem będę polecać Projekt Zdrowie w Dąbrowie Górniczej i cudowną Panią Kamilę. To odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. To bardzo ważne, że człowiek przychodzi na każdą wizytę z chęcią :-). Raz, że wyniki za każdym razem nas zaskakują, dwa Pani Kamila nie pozwala nam się poddać! Motywuje i podtrzymuje na duchu jak trzeba. Serdecznie dziękuję!

Jeśli tak jak Pani Ania chcesz zawalczyć o zdrowie i lepsze samopoczucie, umów się na bezpłatną konsultację w gabinecie Projekt Zdrowie w Dąbrowie Górniczej.

Dietetyk mgr Kamila Kostanek
Dietetyk mgr Kamila Kostanek

Na bezpłatną konsultację możesz zapisać się pod numerem telefonu: 881 930 235 lub za pomocą formularza kontaktowego https://dabrowagornicza.projektzdrowie.info/

W ramach konsultacji stacjonarnych otrzymujecie zupełnie za darmo:
- analizę składu ciała z omówieniem wyników,
- badanie zawartości tkanki tłuszczowej,
- poznasz wiek metaboliczny swojego organizmu,
- dane o swoim zapotrzebowaniu kalorycznym określone przez dietetyka!

Co po konsultacji?
- Masz możliwość rozpoczęcia kuracji opartej na diecie!
- Bez wiążących Cię umów!
- Bez obowiązku zakupu dodatkowych suplementów!

Ponadto, otrzymasz wsparcie dietetyka, który będzie motywował i pomagał przetrwać trudne chwile. Odchudzanie to nie tylko plan żywieniowy, to też relacja, rozmowa, opieka ze strony specjalisty. Pracując nad motywacją, wspomagam rozwiązywanie problemów, które leżą u podłoża niewłaściwego odżywiania- tłumaczy dietetyk mgr Kamila Kostanek.

PROJEKT ZDROWIE
WWW || FACEBOOK

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
E-mail: dabrowa.gornicza@projektzdrowie.info
ul. Wojska Polskiego 32/3
41-300 Dąbrowa Górnicza
Tel. +48 881 930 235

czytaj więcej:

Metamorfoza Pani Angelika

Spektakularna metamorfoza! Pani Angelika schudła 13,8 kg!

Projekt Zdrowie Zdjęcie Główne

Znajdź motywację, by schudnąć w wakacje! Darmowe konsultacje

Pani Monika metamorfoza 10 kg

Kolejna piękna metamorfoza z Projekt Zdrowie!

Dietetyk mgr Kamila Kostanek

Bezpłatna analiza składu ciała z Projekt Zdrowie

Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie, Pani Daria i Pan Paweł stracili razem 31,5 kilograma!

Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie!

PCD ads 1200x628 2

Zdrowia nie lekceważę, z dietetykiem mniej ważę!

Dobry Dietetyk zdjęcie główne artykuł 19 04 2022

Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie! - 24 kilogramy!