Najważniejsze informacje o FitApetit: co trzeba wiedzieć?

Planujesz niedługo wybrać odpowiedni catering dietetyczny w Sosnowcu? Wiele osób doradza Ci FitApetit? Nie jesteś jednak do końca przekonana? Najwyższy czas poznać zatem nasz catering! Czym cechuje się FitApetit? Dlaczego liczba naszych klientów stale rośnie?

Najważniejsze informacje o FitApetit: co trzeba wiedzieć?

Kto odpowiada za nasz catering dietetyczny Sosnowiec od FitApetit?

Zdrowa, pyszna, urozmaicona dieta pudełkowa w Sosnowcu. Tak w skrócie można opisać nasze usługi. Zdajemy jednak sobie sprawę, że obecnie nie brakuje rywalizacji w ramach tej branży. A klienci chcą dowiedzieć się zdecydowanie więcej, zanim podejmą jakiekolwiek decyzje. Nasza firma cateringowa działa już od dłuższego czasu. Charakteryzujemy się zatem m.in. doświadczeniem. Dzięki tej cesze wiemy, czego tak naprawdę oczekują od nas usługobiorcy. Na co dzień zaś tak działamy, aby klienci byli w 100% zadowoleni.

W teamie FitApetit znalazło się miejsce m.in. dla wykształconych dietetyków. Jakie zadania mają eksperci z tej branży? Chodzi głównie o układanie diet pudełkowych. Wszystko jest odpowiednio zbilansowane (np. pod kątem makroskładników) i pełnowartościowe. Dietetycy pomagają też wybrać właściwe zestawy, które będą optymalne m.in. w aspekcie kaloryczności. To nie wszystko. Na pomoc naszych ekspertów możesz liczyć zawsze. Także już w czasie trwania Twojego zamówienia. Nie tylko Tobie, ale także nam zależy na tym, aby udało Ci się zrealizować Twoje cele!

W zespole FitApetit są także wykwalifikowani kucharze. To eksperci z najwyższej możliwej „półki”. Kucharze bazują na rozmaitych kuchniach. Dzięki temu diety pudełkowe są nie tylko zdrowe i pyszne, ale też urozmaicone. Co istotne, specjaliści mają do dyspozycji wyłącznie najlepszej jakości produkty.

Gdzie i jak jest dostarczana dieta pudełkowa w Sosnowcu?

Potem przychodzi czas na pakowanie. W FitApetit stosujemy odpowiednie rozwiązania na tej płaszczyźnie. Opakowania są nie tylko szczelne, ale także ekologiczne. Warto zauważyć, że te elementy są m.in. w 100% biodegradowalne. Ponadto cechuje je uniwersalność. W końcu nasi klienci mogą bez żadnego problemu podgrzewać opakowania (w kuchence mikrofalowej, czy piekarniku) albo mrozić.

Sporo osób zastanawia się, jak jest wykonywany transport. Nasza firma cateringowa FitApetit działa na obszarze rozmaitych miast, czy miasteczek. W tym momencie to już ponad 1400 różnych lokalizacji. A ta liczba regularnie wzrasta. Profesjonalnie przeprowadzony transport jest zatem na wagę złota, by diety pudełkowe zawsze były świeże i zdrowe itd. Nie może zaskakiwać, że są używane w tym celu odpowiednie pojazdy gwarantujące optymalne warunki.

Kiedy zaś dostarczamy diety pudełkowe? Do domów, mieszkań, a nawet pomieszczeń firmowych? Wszystko tak naprawdę zależy od konkretnego miasta, miasteczka itd. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, to najlepiej będzie, jak skontaktujesz się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Generalnie jednak dowozimy diety pudełkowe od 02:00 w nocy do samego rana. Pilnujemy tego, aby zestawy trafiały do klientów w wyznaczonych terminach.

Jaki catering w Sosnowcu obecnie oferujemy? O co chodzi z wyborem menu?

Nasza firma cateringowa FitApetit zapewnia duże pole do manewru. W tym momencie oferujemy takie zestawy pudełkowe, jak:

 • Dieta Standard
 • Dieta Vegetarian
 • Dieta Pescovegetarian
 • Dieta Low Carb
 • Dieta Veggie
 • Dieta Slimfit
 • Dieta Gluten&Dairy Free
 • Dieta Vegan
 • Dieta Dairy Free
 • Dieta No Fish
 • Dieta Sport
 • Dieta Dla mam karmiących
 • Dieta Dla kobiet w ciąży
 • Dieta Keto Power
 • Dieta Perfect Match

Z naszej oferty korzystają na co dzień rozmaite osoby w różnym wieku. Są to panie i panowie. Należy zaznaczyć, że oferujemy cateringi dietetyczne dla osób, które np. chcą zdrowo, systematycznie się odżywiać (przez cały tydzień), a nie mają obecnie czasu, żeby samodzielnie sobie gotować itp. Z propozycji FitApetit chętnie korzystają ludzie, którzy borykają się z nadprogramowymi kilogramami. Tak samo, jak sportowcy, weganie, karmiące matki, czy wegetarianie itd.

W naszej ofercie znajduje się wybór menu. Na czym polega ta nowoczesna usługa? My proponujemy naszym klientom rozmaite dania. Ci sprawdzają to, a potem wybierają takie potrawy, które najbardziej przypadają im do gustu. Zakres zależy tutaj od rodzaju diety pudełkowej i pakietu, do którego ona należy. Dlaczego to rozwiązanie cieszy się tak dużym zainteresowaniem? Dzięki niemu zawsze będziesz jeść - w FitApetit - tylko to, na co masz ochotę. W Twoim finalnym jadłospisie (już po dokonanych roszadach) na pewno nie będzie żadnych potraw, czy składników, za którymi nie przepadasz.

Co trzeba wiedzieć na temat FitApetit? Nasza firma cateringowa jest profesjonalna i doświadczona. Mamy świetne opinie. Nie tylko od klientek i klientów. Jesteśmy chwaleni również przez niezależne podmioty. W teamie FitApetit znajdują się m.in. wykwalifikowani kucharze i dietetycy. Troszczymy się również o profesjonalne pakowanie i transportowanie. Wszystkie zestawy pudełkowe są świeże, zdrowe i smakowite. Nasi klienci mogą zaś skorzystać nie tylko z rozmaitych diet, ale także z wyboru menu!

Sprawdź również: https://dieta-pudelkowa-fitapetit.pl/ & https://fitapetit-catering.pl/