Młoda mieszkanka Dąbrowy Górniczej w drużynie Tomsona i Barona z zespołu Afromental w programie The Voice Kids

Młoda Dąbrowianka - Maja Cembrzyńska dostała się do V edycji programu The Voice Kids. Emisja odcinka programu z udziałem dziewczynki odbędzie się w sobotę (16 kwietnia) o godzinie 20:00.

The Voice Kids TVP
Maja Cembrzyńska - mieszkanka Dąbrowy Górniczej

Maja Cembrzyńska - młoda mieszkanka Dąbrowy Górniczej - swoje pierwsze osiągnięcia muzyczne zdobyła już jako 5-latka, wygrywając konkurs wokalny piosenki przedszkolaka. Dziewczynka kształcenie wokalne rozpoczęła w III klasie szkoły podstawowej, pod okiem Małgorzaty Orczyk – trenerki wokalnej, która prowadziła Maję do 2021 roku. Teraz Maja współpracuje z Edytą Cymer. Oprócz muzyki pasją dziewczynki są języki obce - uczy się języka angielskiego oraz francuskiego.

Dąbrowianka w programie

W programie The Voice Kids muzycznie rozwija się pod okiem Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Na etapie przesłuchań zaśpiewała piosenkę "Superhero" Viki Gabor, co dało jej przepustkę do V edycji programu.

W sobotę (16 kwietnia) o godzinie 20:00 na TVP2 wyemitowany zostanie odcinek programu z udziałem Mai Cembrzyńskiej. Do 23 kwietnia (wielkiego finału programu) przez PZU organizowany jest konkurs na ulubionego uczestnika The Voice Kids V. PZU funduje zwycięzcy nagranie profesjonalnego teledysku. Można oddać 10 głosów z każdego adresu IP

czytaj więcej:

Przekazanie nowych karetek pogotowiu w Sosnowcu

Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu ma 3 nowe ambulanse

Bobra Górnika wymyślił 9-letni Mikołaj

Bóbr Górnik już jest, czas na maskotkę miasta

Ekologiczne przystanki w Dąbrowie

Zielone przystanki w Dąbrowie Górniczej już gotowe

Intercity

Pociąg Intercity zderzył się z dzikiem w Dąbrowie Górniczej

Wypadek w Dąbrowie

Groźna kolizja przy ul. Kazimierzowskiej w Dąbrowie

Nóż

Policyjna interwencja w szpitalu. Pacjent wygrażał nożem

Huta Katowice

Co z wielkim piecem dąbrowskiej huty? Związki chcą gwarancji