Miło spędzony czas i szczytny cel na MOTOSERCU w Sosnowcu

Odbędzie się kolejna edycja MOTOSERCA. Na krwiodawców czekają upominki, a wszystkim uczestnikom wydarzenia towarzyszyć będą muzyczne koncerty i wiele więcej.

Mustangs MC Poland
MOTOSERCE w Sosnowcu

Klub Mustangs powstał w 2007 roku i jest grupą łączącą ludzi z zamiłowaniem do motocykli. Jej członkowie co roku organizują wyprawę „Mustangs Expedition – MEX”, w której przemierzają tysiące kilometrów. Teraz klub przyjedzie do Sosnowca.

Cenna krew

MOTOSERCE w Sosnowcu odbędzie się w sobotę 14 maja. Trwać będzie w godzinach 10.00-16.00 na parkingu przy Auchan (ul. Zuzanny). Wydarzenie jest organizowane, aby przypomnieć jak ważne jest krwiodawstwo.

Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na brak tego cennego daru jakim jest krew w polskich szpitalach oraz pragniemy propagować idee krwiodawstwa – podkreślają organizatorzy przedsięwzięcia.

Zbiórka krwi rozpocznie się o godzinie 10:00. Ne zabraknie pokazów klasycznych samochodów i motocykli oraz strefy tuningu. W planie wydarzenia jest również koncert Rock 'N Roll Rebels (11:00) i 4 Szmery (13:30). Na tegoroczne MOTOSERCE został stworzony unikalny znaczek i koszulka. Na osoby, które oddają krew, czekać będą pakiety upominkowe.