Milioner, słynna reżyserka i renomowani aktorzy na planie jednego filmu. Co z tego będzie? Projekcja filmu „Boscy" w Muzie w Sosnowcu

Wielki pomysł ekscentrycznego milionera przeradza się w konflikt interesów na planie filmowym. Pokaz filmu „Boscy" w Sali Koncertowo-Widowiskowej Muza w Sosnowcu.

Miejski Klub im. Jana Kiepury w Sosnowcu
„Boscy" w sosnowieckiej Muzie

W Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza w Sosnowcu 20 maja o godzinie 19:00 odbędzie się pokaz filmu „Boscy" w reż. Mariano Cohn, Gastón eDuprat. Film znalazł się w Konkursie Głównym 78. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji i z miejsca przyciągnął uwagę dystrybutorów z całego globu.

Konflikt interesów wielkich gwiazd

„Boscy" jest historią ekscentrycznego milionera, który postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Postanawia wynająć słynną reżyserkę - Lolę Cuevas. Za jej angażem w obsadzie pojawiają się aktorskie legendy - Félix Rivero oraz Iván Torres. Poza wielkim talentem i sławą, artyści mają ogromne ego, a ponadto nie przepadają za sobą.

Aktorzy muszą wspiąć się zatem na wyżyny profesjonalizmu, żeby sprostać zadaniom reżyserki. Pozostaje pytanie, kiedy film zacznie być kręcony i kto pozostanie w jego kadrze.