Tatiana Mindewicz-Puacz, mentorka „Project Lady”, wystąpi w Zagłębiowskiej Mediatece w Sosnowcu. Spotkanie poprowadzi Magdalena Boczkowska

Tatiana Mindewicz-Puacz, znana jako mentorka programu „Project Lady”, przyjdzie do Zagłębiowskiej Mediateki w Sosnowcu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

FB/Tatiana Mindewicz-Puacz
Spotkanie z mentorką "Project Lady"

8 marca w Zagłębiowskiej Mediatece w Sosnowcu odbędzie się spotkanie z Tatianą Mindewicz-Paucz, psychoterapeutką, specjalistką zmiany psychologii, autorką książek oraz mentorką programu „Project Lady”. Rozmowa rozpocznie się o godzinie 18:00 w auli Zagłębiowskiej Mediateki, a poprowadzi ją Magdalena Boczkowska.

Tatiana Mindewicz-Puacz jest trenerką w zakresie komunikacji interpersonalnej, ekspertką ds. kampanii społecznych i programów CSR, publicystką, specjalistką psychologii zmiany, autorką wielu książek oraz mentorką w programie „Project Lady”. Tatiana jest absolwentką studiów na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła również studia podyplomowe dla psychoterapeutów w Instytucie Psychologii Zdrowia. Jest właścicielką firmy doradczej Task Force Consulting i prezeską fundacji FIRST. W TVN Style prowadziła program „Bojówki i papiloty”, a także jest ekspertką w TVN24 BIS oraz programie „Dzień dobry TVN”.

Obowiązują wejściówki

Wstęp na spotkanie z Tatianą Mindewicz-Puacz jest darmowe, natomiast obowiązują wejściówki. Jedna osoba może pobrać maksymalnie dwie wejściówki i odebrać je w Informatorium Zagłębiowskiej Mediateki (poziom I, w godzinach otwarcia placówki). W wyjątkowych sytuacjach można dokonać rezerwacji telefonicznej pod numerem telefonu 574 480 779. Osobom posiadającym paszport covidowy przysługują osobne wejściówki.