Kuchnia włoska, tajlandzka, chińska, grecka i... Na Food Fest w Fabryce Pełnej Życia

W ten weekend odbędzie pierwszy Food Fest w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej. Dostępne będą kuchnie z całego świata, a aktywnie mogą wcześniej skorzystać z zajęć ruchowych.

Facebook/Fabryka Pełna Życia
Food fest w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej

W Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej odbędzie się kulinarne święto. Od piątku (6.05) do niedzieli (8.05) próbować można kuchni z całego świata. Organizatorzy Food Festu zapowiadają sporo autorskiej kuchni. Weekendowe wydarzenie zostanie uzupełnione o rekreacyjne i warsztaty dla rodzin z dziećmi.

Smaki świata

W menu znajdą się amerykańskie tosty, chińskie pierożki, dania kuchni tajlandzkiej i indyjskiej, a także Węgierskiej. Nie zabraknie włoskich deserów, belgijskiej czekolady. Dostępna będzie również kuchnia grecka i francuska oraz wiele innych pyszności.

Food trucki w Fabryce Pełnej Życia otworzą się w piątek (6 maja) o godzinie 15:00 i potrwa do godziny 22:00. Zaś w sobotę i niedzielę dostępne będą od godziny 12:00 i również do godziny 22:00. W dalszym ciągu do dyspozycji uczestników pozostaje Strefa Smaku FPŻ, która niezmiennie przez cały tydzień. Siedem punktów gastronomicznych oferuje kawę i desery, a także napoje, koktajle, pizzę, burgery i dania z grilla.

Trochę ruchu

Przed degustacją smaków z różnych stron świata można przeznaczyć czas wolny na rekreację i trochę ruchu. W każdą sobotę o godzinie 10:00 odbywają się zajęcia ruchowe przygotowywane przez Centrum Formy z Dąbrowy Górniczej. W niedzielę o tej samej godzinie można wziąć udział w zajęciach jogi prowadzonych przez Chatę Jogi.