Koncert Swing Sisters w Pałacu Kultury Zagłębia. To część projektu Recooltywator. Bilety są jeszcze dostępne

W sobotę, 29 stycznia, w Pałacu Kultury Zagłębia odbędzie się koncert zespołu Swing Sisters. Wydarzenie to część projektu Recooltywator.

UM Dąbrowa Górnicza
Swing Sisters

Tercet Swing Sisters został założony w 2020 roku. W jego skład wchodzą trzy wokalistyki: Anna Nocoń, Izabela Grzyb oraz Alicja Kulik. W czasie pandemii, gdy z uwagi na obostrzenia zamknięto większość instytucji kultury, Anna i Iza szukały rozwiązania, które pozwoli im na realizowanie nowych muzycznych inspiracji. Do swojego zespołu postanowiły zaprosić Alicję.

Każda z wokalistek ma inną barwę głosu i preferuje inny gatunek muzyczny. Wcześniej artystki występowały z pałacowym Chórem Zorza oraz zespołem Non a Capella.

Bilety jeszcze dostępne

Koncert Swing Sisters odbędzie się na scenie Piwnicy Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia 29 stycznia o godzinie 17:00. Bilety są po 20 zł, a zakupić je można pod tym linkiem.

Wydarzenie jest częścią projektu Recooltywator. Jego celem jest zrzeszenie zespołów z Dąbrowy Górniczej. W przyszłości posłuchać będzie można ich repertuaru na scenie Piwnicy Teatralnej.