Koncert noworoczny w Kopalni Kultury w Czeladzi został przeniesiony na inny termin, ma też nową nazwę. Co z kupionymi wcześniej biletami?

Koncert noworoczny w Kopalni Kultury w Czeladzi został przesunięty na inny termin. Zmianie uległa także godzina wydarzenia. Co z kupionymi już biletami?

UM Czeladź
Kopalnia Kultury

Koncert noworoczny w Kopalni Kultury w Czeladzi został przeniesiony z 16 stycznia na 25 lutego. Godzina wydarzenia również została zmieniona. Koncert nie odbędzie się o 17:00, a o 18:00.

Na scenie bez zmian. Zobaczymy solistów Olivię Ohl-Szulik i Ireneusza Miczkę. Nowa nazwa wydarzenia żegnającego karnawał, to: „Usta milczą, dusza śpiewa”. Koncert zgromadzi różne gatunki i style muzyki. Znani i lubiani soliści wykonają arie i duety z operetek: „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza”, musicali „Skrzypek na dachu”, „My fair Lady” oraz przeboje wylansowane przez Irenę Santor, Francka Sinatrę, Louisa Armstronga czy Leonarda Cohena.

Bilety, które zostały zakupione, w dalszym ciągu zachowują ważność. Można dokonać również ich zwrotu uzupełniając formularz dostępny pod tym linkiem oraz przesyłając wypełniony na adres mailowy kopalniakulturyczeladz@gmail.com. Zwrot jest możliwy do dnia wydarzenia.