Arie, musicale i światowe przeboje, czyli Koncert Noworoczny w Czeladzi. Na scenie Kopalni Kultury wystąpią Olivia Ohl-Szulik i Ireneusz Miczka

16 stycznia o godzinie 17:00 w Kopalni Kultury w Czeladzi odbędzie się koncert noworoczny. Wystąpią znani soliści, nie zabraknie muzycznych niespodzianek.

UM Czeladź
Kopalnia Kultury
– Początki są ważne, dlatego w Nowy Rok trzeba wejść z dobrą energią i w pięknym stylu. Mając taki cel Kopalnia Kultury zaprasza 16 stycznia na Koncert Noworoczny - pełną uroku muzyczną podróż do krainy najpiękniejszych arii, duetów operetkowych i musicalowych, ponadczasowych polskich i światowych standardów - melodii cieszących się niesłabnącą popularnością i upodobaniem publiczności – informują organizatorzy.

Koncert zgromadzi różne gatunki i style muzyki. Znani i lubiani soliści wykonają arie i duety z operetek: „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza”, musicali „Skrzypek na dachu”, „My fair Lady” oraz przeboje wylansowane przez Irenę Santor, Francka Sinatrę, Louisa Armstronga czy Leonarda Cohena.

Na scenie wystąpi Olivia Ohl-Szulik, sopranistka pochodząca z Frankfurtu. Olivia Ohl-Szulik jest laureatką licznych konkursów muzycznych i festiwali. Swoją pasją dzieli się z publicznością w kraju i Europie. Oprócz niej na usłyszeć będzie można Ireneusza Miczka, który jest operowym solistą. Występował wspólnie z Ireną Santor, Grażyną Brodzińską, Małgorzatą Walewską, Wiesławem Ochmanem. Przez lata związany był z Gliwickim Teatrem Muzycznym, Operą Śląską i Operą Wrocławską. Koncertuje na scenach całego kraju również z ze znanym duetem fortepianowym Czesław Majewski & Janusz Tylman w cyklu koncertów „Śpiewające fortepiany koncertowo i z humorem”.

Bilet kosztuje 35 zł. Zakupu można dokonać pod tym linkiem.

czytaj więcej:

Kopalnia Kultury

Nowy termin koncertu noworocznego. Co z biletami?

Ireneusz Miczka i Patrycja Ohl-Szulik

Dwa koncerty na pożegnanie karnawału w Czeladzi

Bieg Walentynkowy

Bieg Walentynkowy w Parku Hallera wraca po rocznej przerwie

Kadr z filmu "Gierek"

Konkurs. Do wygrania podwójny bilet na pokaz "Gierka"

Mikołajki potrwają dwa dni

Mikołajki w Czeladzi już w weekend. Co nas czeka?

Przedstawienie będzie można zobaczyć 4 grudnia

„Królowa Śniegu” w Kopalni Kultury

Lampa Aladyna Ogród Świateł, Legendia, Chorzów

Nowość w Parku Śląskim. Ogród Świateł Lampa Aladyna