Arie, musicale i światowe przeboje, czyli Koncert Noworoczny w Czeladzi. Na scenie Kopalni Kultury wystąpią Olivia Ohl-Szulik i Ireneusz Miczka

16 stycznia o godzinie 17:00 w Kopalni Kultury w Czeladzi odbędzie się koncert noworoczny. Wystąpią znani soliści, nie zabraknie muzycznych niespodzianek.

UM Czeladź
Kopalnia Kultury
– Początki są ważne, dlatego w Nowy Rok trzeba wejść z dobrą energią i w pięknym stylu. Mając taki cel Kopalnia Kultury zaprasza 16 stycznia na Koncert Noworoczny - pełną uroku muzyczną podróż do krainy najpiękniejszych arii, duetów operetkowych i musicalowych, ponadczasowych polskich i światowych standardów - melodii cieszących się niesłabnącą popularnością i upodobaniem publiczności – informują organizatorzy.

Koncert zgromadzi różne gatunki i style muzyki. Znani i lubiani soliści wykonają arie i duety z operetek: „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza”, musicali „Skrzypek na dachu”, „My fair Lady” oraz przeboje wylansowane przez Irenę Santor, Francka Sinatrę, Louisa Armstronga czy Leonarda Cohena.

Na scenie wystąpi Olivia Ohl-Szulik, sopranistka pochodząca z Frankfurtu. Olivia Ohl-Szulik jest laureatką licznych konkursów muzycznych i festiwali. Swoją pasją dzieli się z publicznością w kraju i Europie. Oprócz niej na usłyszeć będzie można Ireneusza Miczka, który jest operowym solistą. Występował wspólnie z Ireną Santor, Grażyną Brodzińską, Małgorzatą Walewską, Wiesławem Ochmanem. Przez lata związany był z Gliwickim Teatrem Muzycznym, Operą Śląską i Operą Wrocławską. Koncertuje na scenach całego kraju również z ze znanym duetem fortepianowym Czesław Majewski & Janusz Tylman w cyklu koncertów „Śpiewające fortepiany koncertowo i z humorem”.

Bilet kosztuje 35 zł. Zakupu można dokonać pod tym linkiem.