Sosnowiec. Koncert KC Nwokoye – Swing, Love & Dance w Miejskim Domu Kultury „Kazimierz”. Cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc Ukrainie

W Sosnowcu odbędzie się koncert KC Nwokoye – Swing, Love & Dance, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc Ukrainie, w tym mieszkańcom miast Sambor i Drohobycz.

UM Sosnowiec
Koncert na rzecz mieszkańców Ukrainy

W sobotę, 12 marca, Miejskim Domu Kultury „Kazimierz” w Sosnowcu odbędzie się koncert KC Nwokoye – Swing, Love & Dance. Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na pomoc mieszkańcom Ukrainy, a w szczególności miast Sambor oraz Drohobycz. W przerwie koncertu przewidziano również aukcje, podczas której będzie można wylicytować płyty KC Nwokoye, obrazy oraz prace ceramiczne wykonane przez dzieci. Dochód z aukcji również zostanie przekazany na pomoc Ukrainie. Przy poczęstunku ustawione będą puszki, do których również będzie można wrzucać pieniądze na ten cel.

Gdzie kupić bilet?

W całej akcji biorą udział: Fundacja Rób Dobro, Palma Event, uczniowie z ZSO nr 5 w Sosnowcu oraz Halina Bezak-www.cukiernia-sosnowiec.pl. Koszt biletu wynosi 30 zł. Zakupić je można przez stronę kupbilecik, ale także stacjonarnie w siedzibie MDK „Kazimierz”.