Sosnowiec. Koncert KC Nwokoye – Swing, Love & Dance w Miejskim Domu Kultury „Kazimierz”. Cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc Ukrainie

W Sosnowcu odbędzie się koncert KC Nwokoye – Swing, Love & Dance, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc Ukrainie, w tym mieszkańcom miast Sambor i Drohobycz.

UM Sosnowiec
Koncert na rzecz mieszkańców Ukrainy

W sobotę, 12 marca, Miejskim Domu Kultury „Kazimierz” w Sosnowcu odbędzie się koncert KC Nwokoye – Swing, Love & Dance. Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na pomoc mieszkańcom Ukrainy, a w szczególności miast Sambor oraz Drohobycz. W przerwie koncertu przewidziano również aukcje, podczas której będzie można wylicytować płyty KC Nwokoye, obrazy oraz prace ceramiczne wykonane przez dzieci. Dochód z aukcji również zostanie przekazany na pomoc Ukrainie. Przy poczęstunku ustawione będą puszki, do których również będzie można wrzucać pieniądze na ten cel.

Gdzie kupić bilet?

W całej akcji biorą udział: Fundacja Rób Dobro, Palma Event, uczniowie z ZSO nr 5 w Sosnowcu oraz Halina Bezak-www.cukiernia-sosnowiec.pl. Koszt biletu wynosi 30 zł. Zakupić je można przez stronę kupbilecik, ale także stacjonarnie w siedzibie MDK „Kazimierz”.

czytaj więcej:

Organek

Ørganek w Muzie. Koncert już w sobotę

Zagłębie solidarne z Ukrainą

Zagłębie organizuje weekend solidarności z Ukrainą

Peja

Peja w Będzinie. Koncert charytatywny dla Ukrainy

Iwona Chmielewska

Ferie z Teatrem Zagłębia i Biblioteką Młodzieżową

Bieg Walentynkowy

Bieg Walentynkowy w Parku Hallera wraca po rocznej przerwie

Kadr z filmu "Gierek"

Konkurs. Do wygrania podwójny bilet na pokaz "Gierka"

Lampa Aladyna Ogród Świateł, Legendia, Chorzów

Nowość w Parku Śląskim. Ogród Świateł Lampa Aladyna