Kolejna piękna metamorfoza z Projekt Zdrowie!

Aby cieszyć się szczupłą sylwetką na wakacjach – warto zacząć działać już teraz! Każdy z nas dobrze wie, jak wielką rolę pełni dla naszego zdrowia i samopoczucia racjonalnie zbilansowana dieta. Problem polega na tym, że nie wszyscy potrafimy tą wiedzę wprowadzić w życie i odpowiednio wykorzystać. Decyzję o przejściu na dietę, podejmujemy z różnych powodów – chcemy się lepiej odżywiać, poprawić wyniki badań czy samopoczucie, jednak najczęściej jest to po prostu osiągnięcie wymarzonej sylwetki, w której czulibyśmy się najlepiej. Tak też było w przypadku Pani Moniki – bohaterki naszej metamorfozy.

Pani Monika metamorfoza 10 kg

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji?

Nigdy nie miałam problemów z wagą, a nawet jak pojawiały się nadprogramowe kilogramy, szybko udawało mi się je zgubić. Ale do czasu. Zmiana pracy, stres, wiek robią swoje. Gdy pojawiły się dodatkowe kilogramy, samodzielne próby odchudzania kończyły się fiaskiem, waga stała w miejscu. Przyznam szczerze, że bardzo sceptycznie podchodziłam do odchudzania z dietetykiem, aż zobaczyłam metamorfozy moich znajomych przeprowadzone przez Projekt Zdrowie. I to mnie przekonało.

Jak wyglądały początki kuracji?

Pierwsze dwa tygodnie były ciężkie, ponieważ przypadły na sezon urlopowy i na wyjazd z rodziną. Ale walczyłam dzielnie.
Natomiast później nie miałam problemu z przestawieniem się na proponowaną dietę i najważniejsze, nie chodziłam głodna.
Pani dietetyk tak komponuje posiłki, że są bardzo smaczne i szybkie do przygotowania. Choć muszę przyznać, że miałam małe grzeszki, szczególnie weekendowe. Ale w tygodniu się poprawiałam.

Co motywowało Panią do wytrwania na diecie?

Systematyczny spadek wagi, wreszcie wskazówka na wadze drgnęła. Zaczęłam wracać do „odłożonych” sukienek, i to cieszyło i to bardzo.
Na pewno poprawa samopoczucia, stanu zdrowia, systematyczne jedzenie, zmiana diety, wyeliminowanie niektórych produktów sprawiło, że napady migren są rzadsze i mniej bolesne.

Co powiedziałaby Pani osobom które ciągle się wahają i boją się podjąć decyzje o rozpoczęciu kuracji?

Żeby się nie bać i spróbować zacząć odchudzać się pod okiem specjalisty. Na swoim przykładzie wiem jak ciężko samemu schudnąć.
Dietetyk Projekt Zdrowie pomaga, czuwa, doradza, kontroluje i MOTYWUJE i już po miesiącu widać efekty. I to bardzo cieszy.
A na koniec, nie należy się wstydzić odchudzania z dietetykiem, to nie jest nasza fanaberia, nadwaga jest chorobą. Więc zadbajmy o nasze zdrowie i samopoczucie.

Jak zacząć się zdrowo odżywiać?

Zdrowe nawyki żywieniowe to efekt zmiany sposobu myślenia o jedzeniu. To wynik zbudowania nowego, odmiennego podejścia do tego, co jest “dobre”, a co “niedozwolone”. Pierwszym krokiem jest przerwanie kręgu myślenia dietetycznego.

Zdrowe odżywianie nie oznacza całkowitej rezygnacji z ulubionych produktów, nie polega również na stałym “odmawianiu sobie”, aby kilka dni później popaść w spiralę “pozwalania sobie na wszystko” – tego właśnie nauczymy Cię w trakcie kuracji w Gabinecie Projekt Zdrowie.

Zacznij się cieszyć jedzeniem, które daje Ci siły życiowe. Nawet najbardziej kolorowe sałatki i różnorodne jadłospisy to nie wszystko. Kluczem do zdrowego odżywiania jest… balans.

Po zakończonej kuracji odchudzającej wraz ze stabilizacją nasi pacjenci korzystają z bezpłatnych kontroli, które dają nam gwarancję utrzymywania ich wagi na stabilnym poziomie.

Dietetyk mgr Kamila Kostanek
Dietetyk mgr Kamila Kostanek

Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem mgr Kamilą Kostanek. Każdy może osiągnąć swój sukces! NIC SIĘ SAMO NIE WYDARZY. A odkładając decyzję – odkładasz kilogramy.

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji: 881 930 235.

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
WWW
| FACEBOOK

E-mail: dabrowa.gornicza@projektzdrowie.info
ul. Wojska Polskiego 32/3
41-300 Dąbrowa Górnicza
Tel. +48 881 930 235

Polskie Centra Dietetyczne