Kolej na Beskidy - niezapomniana wycieczka z Kolejami Śląskimi

Koleje Śląskie po raz kolejny organizują niezapomnianą akcję wycieczkową pt. „Kolej na Beskidy”. Okazuje się, że pasażerowie KŚ, posiadający ważne bilety na przejazd taborami Kolei Śląskich, będą mogli wziąć udział w niezwykłej przygodzie i to w towarzystwie licencjonowanego przewodnika. Jak to możliwe? Szczegóły poniżej.

Kolej na Beskidy niezapomniana wycieczka z Kolejami Śląskimi

Kolej na Beskidy - co to właściwie jest?

Od maja 2023 w ramach akcji „Kolej na Beskidy” pasażerowie Kolei Śląskich, posiadający ważne bilety na przejazd taborem KŚ, mogą wziąć udział w ciekawych wycieczkach i skorzystać z oprowadzenia przez licencjonowanego przewodnika. I tu rodzi się pytanie, jakie warunki należy spełnić, aby wziąć udział w niezapomnianej przygodzie? Cóż, pasażerowie Kolei Śląskich w dniu organizowanej wycieczki powinni posiadać ważny bilet KŚ do stacji rozpoczynającej wydarzenie. Oczywiście po uprzednim zarejestrowaniu się na wycieczkę, poprzez formularz rejestracyjny umieszczony na oficjalnej stronie Kolei Śląskich - to takie proste!

Jakie wycieczki zaplanowano w najbliższym czasie?

Dobre pytanie. W ramach akcji „Kolej na Beskidy” najbliższa wycieczka z przewodnikiem odbędzie się:

  • 9 września 2023 r. (sobota) - Koleje Śląskie zapraszają na wycieczkę z Wisły Głębce, a także do Wisły Dziechcinka, ale zupełnie inną trasą… Koleje Śląskie zachęcają do zapoznania się z planem wycieczki na oficjalnej stronie KŚ,
  • 15 października 2023 r. (niedziela) - Koleje Śląskie zapraszają na wyjątkową, 6-godzinną wyprawę z Cieszyna. Co więcej, wycieczka zostanie połączona ze zwiedzaniem miasta, a jej ostatnim punktem będzie Czeski Cieszyn.

Co należy zrobić, aby zwiedzać Beskidy z Kolejami Śląskimi?

Osoby, które są zainteresowane zwiedzaniem Beskid z Kolejami Śląskimi, w pierwszej kolejności powinny wybrać interesującą ich wycieczkę na stronie Kolei Śląskich. Następny krok sprowadza się do zapisania się na wyjazd poprzez oficjalną stronę KŚ. Oczywiście w dniu wyjazdu, osoby zainteresowane powinny się zgłosić z ważnym biletem do licencjonowanego przewodnika na stacji, z której wyruszy wycieczka. Jedno jest pewne, pasażerowie KŚ, którzy zdecydują się na taki krok będą się doskonale bawić.

Kolej na Beskidy to niezapomniana przygoda!
Koleje Śląskie zapraszają!
WWW | FACEBOOK | TWITTER

czytaj więcej:

Eksport park i ruda web 8225

Historia kolei i powstań śląskich splata się jedną opowieść

Koleje Śląskie Trasa S1 web 0046

Dlaczego pociągi KŚ bywają nieskomunikowane?

Nowe terminalne mobilne w pociągach Kolei Śląskich

Nowe terminale mobilne w pociągach Kolei Śląskich

Sprawdzony sposób na tańszą szybszą i bezpieczniejszą podróż Poznajcie Park Ride

Sprawdzony sposób na tańszą i szybszą podróż?

Koleje Śląskie poprawiają bezpieczeństwo na przejazdach kolejowo-drogowych

Koleje Śląskie poprawiają bezpieczeństwo na przejazdach

Koleje Śląskie 3

Twoja kolej, by wybrać kolej – Koleje Śląskie na wakacje!

Koleje Śląskie 9 06 2022

Wycieczka w góry? Koleje Śląskie przygotowały ciekawą ofertę