Kina Helios wprowadzają bezpłatne seanse dla ukraińskich dzieci. Na początek „Kosmiczny mecz: Nowa era” z LeBronem Jamesem

Ponad pół miliona wojennych uchodźców z Ukrainy trafiło już do Polski. Oprócz zabezpieczenia ich najbardziej podstawowych potrzeb, ważne jest także zadbanie o rozrywkę dla najmłodszych. Pomyślano o tym w sieci kin Helios.

YouTube/ Warner Bros. Poland
Lebron james w filmie „Kosmiczny mecz: Nowa era”

Od 4 marca w kinach sieci Helios organizowane będą bezpłatne seanse dla dzieci w języku ukraińskim. – Z myślą o dzieciach, które stanowią liczną grupę wśród uchodźców z objętej wojną Ukrainy, aby choć na chwilę pomóc oderwać im się od dramatycznych wydarzeń ostatnich dni, od 4 marca rozpoczynamy cykl bezpłatnych seansów w języku ukraińskim – informuje sieć kin Helios.

Wiadomo już, że – dzięki współpracy z Warner Bros. Poland – w kinach wyświetlany będzie film „Kosmiczny mecz: Nowa era” z ukraińskim dubbingiem. – W filmie dzieci zobaczą szalone połączenie dwóch światów: rzeczywistego z pozytywną animacją. Na ekranie czarować będzie sam mistrz NBA LeBron James oraz Królik Bugs i jego paczka niesfornych bohaterów Looney Tunes! – zachęcają w Heliosie.

Konieczna rezerwacja

Bezpłatne bilety dla dzieci oraz ich opiekunów dostępne są wyłącznie w kasach kina. Co istotne, w związku z ograniczoną liczbą miejsc wejście na seans gwarantuje jedynie wcześniejsza rezerwacja. Pamiętajmy jednak, że przez system sieci nie można dokonać rezerwacji; można to zrobić jedynie drogą mailową lub telefonicznie. Numery telefonów oraz adresy e-mail do wszystkich kin dostępne są na stronie internetowej sieci Helios.

Przypomnijmy, że w Zagłębiu są dwa kina sieci Helios. Jedno w Sosnowcu przy ul. Modrzejowskiej 32B, drugie – w Dąbrowie Górniczej przy ul. Jana III Sobieskiego 3.

czytaj więcej:

Przekazanie nowych karetek pogotowiu w Sosnowcu

Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu ma 3 nowe ambulanse

Sosnowiec katowice tramwaj

Szybki tramwaj w Sosnowcu, szybsza kolej do Katowic

Narkotyki w Będzinie

Walka z narkotykami w Będzinie. Dwóch mężczyzn zatrzymanych

Koncert dobroczynny w Dąbrowie Górniczej

Koncert „Podaj Rękę Ukrainie" w Pałacu Kultury Zagłębia

„Jerzyki – pomoc w walce z komarami”

Akcja „Jerzyki – pomoc w walce z komarami”

Nominacje do Złotych Mask dla teatrów w Zagłębiu

Złote Maski dla zagłębiowskich teatrów?

Utrudnienia na al. Piłsudskiego w Dąbrowie Górniczej

Utrudnienia w ruchu na al. Piłsudskiego, powstanie rondo