KasjaN z Sosnowca z nowym singlem rusza na podbój Polski. Premiera "Bez Kontaktu" 25 stycznia

25 stycznia ukaże się nowy singiel KasjaN'a który nosi tytuł "Bez kontaktu". Młody artysta z Sosnowca ma walory i predyspozycje, by stać się polskim... Ba! Europejskim Johnem Mayerem.

KasjaN
KasjaN

KasjaN dał się poznać szerszej publiczności jesienią 2019 roku. W The Voice of Poland Kasjan Cieśla piął się wówczas po szczeblach kolejnych rund. Jego wykonanie utworu Skubasa "Nie mam dla ciebie miłości" zostało entuzjastycznie przyjęte. Zaczarował fanów niepowtarzalną barwą głosu. Awansował do półfinału, gdzie zaprezentował autorski utwór "Zaczynam oddychać". Własna kompozycja, tekst, wokal, gitara. Bardzo dobry występ. Świetny, świeży pop naprawdę dobrej jakości. Niestety wówczas odpadł. Nie wygrał 10, edycji The Voice of Poland. Czy przegrał? Na pewno nie.

- Program The Voice of Poland wpłynął na mnie budująco. Zacząłem wierzyć w siebie i swoje umiejętności. Poznałem grono utalentowanych osób, z którymi do teraz mam okazję mijać się, czy to na scenach czy wymieniać zdaniami na temat muzycznych projektów - oceniał wówczas KasjaN.

Tysiące wejść na YouTube z komentarzami od fanów: "Twój utwór chcielibyśmy usłyszeć w radiu. Będzie brzmiał cudownie". I tak się też stało. Kasjan Cieśla wydał singiel "Zaczynam oddychać", który był grany w ponad 40 stacjach radiowych.

ArcelorMittal Park

Może Cię zainteresować:

Koszykarskie emocje na otwarcie Areny Sosnowiec. Zagra reprezentacja Polski

Autor: Jacek Gaim

17/01/2023

- Uważam to za wielki sukces. Gdyby ktokolwiek 5 lat temu powiedział mi, że utwór pisany w moim zaciszu domowym, często w godzinach nocnych wyjdzie na światło dzienne z takim rozgłosem, nigdy bym w to nie uwierzył - komentuje artysta.

Po sukcesie "Zaczynam oddychać" zagrał z zespołem wiele koncertów plenerowych. - Daliśmy kilkadziesiąt dobrych show, na których wiele się nauczyłem - ocenia.

Z piosenką "Droga jak sen" zakwalifikował się do Debiutów 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu - Było to spełnienie moich muzycznych marzeń a wspomnienia zostaną ze mną do końca życia - podkreśla KasjaN.

Teraz okrzepł w branży wiedząc, że można zaistnieć. Do premiery nowego singla podchodzi z przekonaniem o powtórzeniu sukcesu. Ma wielkie plany. Liczy, że kolejny utwór otworzy mu drzwi do tego, co lubi najbardziej - koncertów.

- Napisałem go, gdy czułem chwile zawahania i zwątpienia. Każdy z nas ma czasem chwile słabości i najchętniej by po prostu posiedział sam w swoim domu, bez kontaktu z rzeczywistością - opowiada KasjaN.

Premierę singla "Bez kontaktu" zaplanowano na 25 styczna. Będzie on dostępny w platformach streamingowych.

MKS Będzin

Może Cię zainteresować:

MKS Będzin vs Aluron CMC Warta Zawiercie w ćwierćfinale Pucharu Polski. Derbowe święto siatkówki 31 stycznia

Autor: Jacek Gaim

16/01/2023