Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w Dąbrowie Górniczej

Co zdecydowanie poprawia humor oprócz słonecznej pogody? Występ Kabaretu Skeczów Męczących, który zawita do Dąbrowy Górniczej już 19 marca 2022 roku z repertuarem – „Polska Misja Komiczna”. Miłośnicy dobrego humoru powinni lepiej zapiąć pasy. Występ kabaretu to humorystyczna podróż w kosmos. Dobra zabawa gwarantowana.

1920 x 1280 px 1 KSM

Kilka słów o występie

Kabaretu Skeczów Męczących nie trzeba nikomu przedstawiać. Przecież słyną ze swoistego poczucia humoru, który potrafi doprowadzić do łez. Kabaret już 19 marca br. pojawi się na deskach Pałacu Kultury Zagłębia (Plac Wolności 1, Dąbrowa Górnicza). Panowie zagrają o godzinie 16:00. Co do samych biletów, to jeszcze ich trochę zostało. Można je nabyć w cenie:

  • 75 zł
  • 90 zł
  • 100 zł,

poprzez portal kabaretowebilety.pl lub oficjalną stronę Pałacu Kultury Zagłębia. Czego można się spodziewać podczas występu? Żartów nie z tej ziemi.

Polska Misja Komiczna – o czym opowiada?

Dobre pytanie. „Polska Misja Komiczna” czyli najnowsze dzieło kabaretu to kosmiczna porcja humoru, ze szczyptą ironii. Widownia będzie mogła śledzić swoistą retrospekcję świata, rozłożoną na czynniki pierwsze. Spokojnie, nie zabraknie problemów życia codziennego. Zwłaszcza tych, które dotykają sąsiadów. Nie da się ukryć, że występ kabaretu to pomysł na bardzo udane, sobotnie popołudnie. O czym warto pamiętać? Chusteczkach! Poczucie humoru tej czwórki doprowadza do łez.


Kabaret Skeczów Męczących – 19 marca 2022. To trzeba zobaczyć!

czytaj więcej:

Osiedle Kościuszki

Nowe osiedle w Chorzowie powstanie za niespełna rok

Zdjęcie główne Olsztynski zamek fot worldisbeautifuleu

Olsztyn – miasto, które klimatem urzekło samego Kopernika

Koleje Śląskie Ligota Katowice 1

Koleje Śląskie ogłosiły rekrutację na stanowisko wiceprezesa

Plaża we Władysławowie fot Jakub Groenwald

A może nad morze? Władysławowo to odpowiednie miejsce!

MW 02 0259

Fest HOT DOG ze Śląska

E1 GOKART ZDJĘCIE GŁÓWNE

E1GOKART! Prawdziwa gratka dla fanów motorsportu w Chorzowie

DSC 5512

Koleje Śląskie wprowadziły innowacyjne oferty dla pasażerów!