Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w Dąbrowie Górniczej

Co zdecydowanie poprawia humor oprócz słonecznej pogody? Występ Kabaretu Skeczów Męczących, który zawita do Dąbrowy Górniczej już 19 marca 2022 roku z repertuarem – „Polska Misja Komiczna”. Miłośnicy dobrego humoru powinni lepiej zapiąć pasy. Występ kabaretu to humorystyczna podróż w kosmos. Dobra zabawa gwarantowana.

1920 x 1280 px 1 KSM

Kilka słów o występie

Kabaretu Skeczów Męczących nie trzeba nikomu przedstawiać. Przecież słyną ze swoistego poczucia humoru, który potrafi doprowadzić do łez. Kabaret już 19 marca br. pojawi się na deskach Pałacu Kultury Zagłębia (Plac Wolności 1, Dąbrowa Górnicza). Panowie zagrają o godzinie 16:00. Co do samych biletów, to jeszcze ich trochę zostało. Można je nabyć w cenie:

  • 75 zł
  • 90 zł
  • 100 zł,

poprzez portal kabaretowebilety.pl lub oficjalną stronę Pałacu Kultury Zagłębia. Czego można się spodziewać podczas występu? Żartów nie z tej ziemi.

Polska Misja Komiczna – o czym opowiada?

Dobre pytanie. „Polska Misja Komiczna” czyli najnowsze dzieło kabaretu to kosmiczna porcja humoru, ze szczyptą ironii. Widownia będzie mogła śledzić swoistą retrospekcję świata, rozłożoną na czynniki pierwsze. Spokojnie, nie zabraknie problemów życia codziennego. Zwłaszcza tych, które dotykają sąsiadów. Nie da się ukryć, że występ kabaretu to pomysł na bardzo udane, sobotnie popołudnie. O czym warto pamiętać? Chusteczkach! Poczucie humoru tej czwórki doprowadza do łez.


Kabaret Skeczów Męczących – 19 marca 2022. To trzeba zobaczyć!