International Automotive Business Meeting w Sosnowcu. W wydarzeniu weźmie udział 300 firm z branży automotive

Tegoroczny International Automotive Business Meeting odbędzie się w Sosnowcu 5 kwietnia i potrwa do 6 kwietnia. Na wydarzeniu obecnych będzie 300 firm z branży automotive. W programie znajdują się m.in.: konferencja biznesowa oraz Gala Party.

IABM
IABM w Sosnowcu

International Automotive Business Meeting jest innowacyjną imprezą motoryzacyjną. Co roku eksperci oraz profesjonaliści z branży motoryzacyjnej z Europy Środkowo-Wschodniej spotkają się w Polsce. Podczas wydarzenia dzielą się najlepszymi praktykami branżowymi, promują innowacyjne pomysły i rozwiązania, wyznaczają wzorce i nawiązują kontakty w celu budowania długotrwałych relacji branżowych.

Po długiej przerwie czas na spotkanie stacjonarne

Po wielu miesiąc spotkań online powrócić może stacjonarna wersja wydarzenia.

Bardzo cieszę się, że po przerwie wracamy ze stacjonarną edycją International Automotive Business Meeting. To niezwykle ważne wydarzenie dla wszystkich przedstawicieli przemysłu motoryzacyjnego z głównych rynków sektora. Podczas każdej edycji IABM odbywa się ponad 500 spotkań biznesowych, które my jako Izba koordynujemy. Oczywiście, uważnie obserwujemy obecną sytuację geopolityczną i wojnę na Ukrainie, dlatego konferencję rozpoczniemy od wnikliwego spojrzenia na perspektywy bezpieczeństwa Polski
i reperkusje wynikające z zaistniałej sytuacji dla świata przemysłu” – mówi Piero Cannas, prezes Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej w Polsce (CCIIP).

300 firm z branży automotive w Sosnowcu

Tegoroczna, piata edycja IABM odbędzie się w Sosnowcu w Audytorium Szkoły Muzycznej. Trwać będzie od 5 do 6 kwietnia. W wydarzeniu weźmie udział około 300 firm z branży automotive. W programie znajdują się m.in.: konferencja biznesowa, business networking (Speed Business Mixer + spotkania B2B), Aperitivo Italiano oraz Gala Party. Tematem przewodnim tegorocznego IABM jest post Covid-19 zielona inteligentna mobilność w miastach oraz możliwości i wyzwania związane z e-mobilnością.

Zapisy na stronie

Organizatorami wydarzenia są Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Klaster Silesia Automotive & Advanced Manufacturing. IABM w Sosnowcu poprowadzą Jakub Faryś, Prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego i Paweł Wideł, Prezes Związku Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych przy Konfederacji Lewiatan.

Koszt biletu na 5 edycję IABM wynosi 1500 zł. Przy zakupie biletu grupowego dla 3 osób zapłacimy 2500 zł. Rejestracji na wydarzenie można dokonać na stronie IABM.