Hala Będzin Arena w II etapie konkursu Top Inwestycje Komunalne 2022. O nagrodzie specjalnej zdecydują głosy

Hala widowiskowo-sportowa Będzin Arena przeszła do II etapu konkursu Top Inwestycje Komunalne 2022. Spośród 25 inwestycji wyłoniona zostanie 10 laureatów.

UM Będzin
Będzin arena konkurs na najlepsza inwestycje

Konkurs Top Inwestycje Komunalne 2022 roku organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A. z siedzibą w Katowicach oraz PTWP-Online Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, wydawca serwisu PortalSamorzadowy.pl.

Promocja najlepszej inwestycji w Polsce

Celem konkursu ma być promocja i wyróżnienie prorozwojowych komunalnych inwestycji prowadzonych przez samorządy. Pod uwagę brane były obiekty z całej Polski, które zostały oddane do użytku lub zrealizowane w co najmniej 50% do końca 2021 roku.

Zgłaszane inwestycje oceniane są pod względem m.in.: wyglądu, funkcjonalności, nowatorstwa czy też współpracy z lokalną społecznością na etapie projektowania inwestycji. Tak do drugiego etapu dostała się hala widowiskowo-sportowa Będzin Arena. Spośród 25 inwestycji Rada Konsultacyjna wybierze 10 laureatów

Nagroda specjalna, o której decydują internauci

Na stronie organizatora jest głosowanie, w którym głos można oddać za lub też przeciw danej inwestycji. Głosowanie trwa do 15 kwietnia do godziny 12:00. Na zwycięzcę czeka nagroda specjalna od czytelników PortalSamorządowy.pl.