Groźby na stacji paliw w Sosnowcu. Chciał się napić wbrew zakazowi, a potem groził ekspedientce. Rozpoznajesz podejrzanego?

Funkcjonariusze sosnowieckiej "trójki" prowadzą czynności w sprawie gróźb kierowanych pod adresem pracownicy stacji paliw. Agresywny klient chciał się napić wbrew zakazowi, a potem groził ekspedientce. Kim jest podejrzany?

Policja Sosnowiec
Grozby na stacji paliw w sosnowcu

Do zdarzenia doszło w nocy z 27 na 28 grudnia 2023 r. na jednej ze stacji paliw przy ulicy 11 Listopada w Sosnowcu. Nieznany mężczyzna, wbrew obowiązującemu na terenie miasta zakazowi sprzedaży alkoholu w godzinach nocnych, chciał dokonać takiego zakupu. Kiedy pracownica stacji, która obsługiwała mężczyznę odmówiła, ten zaczął jej grozić.

Wizerunek podejrzanego zarejestrowały kamery monitoringu. Postępowanie w sprawie prowadzą funkcjonariusze komisariatu III sosnowieckiej policji. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat personaliów mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 852 0 300.

Kradziez alkoholu w sosnowcu 23 pazdziernika 2023 02

Może Cię zainteresować:

Kradzież alkoholu w Sosnowcu. Amator trunków ukradł towar za 830 zł. Rozpoznajesz podejrzanego?

Autor: Redakcja

05/01/2024

Sosnowiec kradziez karty sprawca wydal 220 zl 1

Może Cię zainteresować:

Nie jego konto, ale zakupy zrobił. Z kradzionej karty wydał 220 zł. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny

Autor: Redakcja

04/01/2024

Sosnowiec zlodziej 24 pazdziernika ukradl alkohol i obuwie

Może Cię zainteresować:

Kradzież w Sosnowcu. Ukradł alkohol i obuwie za 950 zł. Rozpoznajesz podejrzanego?

Autor: Redakcja

04/01/2024