Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości w Sosnowcu 9 kwietnia

Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości Geo Expo odbędzie się 9 kwietnia w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Sosnowcu.

Giełada minerałów sosnowiec
Promujemy to, czego nie znajdziecie w sklepach – spotkacie niezwykłych kolekcjonerów, rzemieślników, artystów i jubilerów. Zobaczycie okazałe jedyne w swoim rodzaju minerały i kamienie szlachetne, będziecie mogli nabyć niepowtarzalną, ręcznie wykonaną biżuterię – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Na giełdzie pojawią się minerały, skamieniałości, biżuteria, meteoryty, bursztyny, a nawet kości dinozaurów oraz kamienie szlachetne. Uczestnicy będą mogli wyposażyć się w prawdziwe perły oraz nietypowe, artystyczne i autorskie ozdoby. Kolekcjonerzy, artyści i rzemieślnicy spotkają się z entuzjastami, aby pokazać co wytwarza Ziemia.

Chcemy współuczestniczyć w nadawaniu nowych trendów w jubilerstwie poprzez promowanie małych manufaktur tworzących unikatowe ozdoby. Tym samym tworzymy nowy rynek i konkurencję dla masowej produkcji biżuterii. – podkreślają organizatorzy.

Wstęp na giełdę jest możliwy w godzinach od 10:00 do 18:00. Bilet normalny kosztuje 12 zł, ulgowy (emeryci, renciści, łodzież do 18 roku życia) kosztuje 6 zł, a dzieci do lat 5 wchodzą na wydarzenie za darmo. Wejściówki można zakupić online lub w dniu wydarzenia w kasie biletowej.

Targi trwać będą od 9 do 10 kwietnia w godzinach 10:00-18:00. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR przy ul. Braci Mieroszewskich 91.