Fabryka Pełna Życia w Dąbrowie Górniczej organizuje Craft Bazar dla twórców z Ukrainy

Fabryka Pełna życia w Dąbrowie Górniczej organizuje Craft Bazar skierowany głównie do twórców m.in. biżuterii czy dekoracji domu z Ukrainy. Organizatorzy oferują nieodpłatne stanowiska dla wystawców.

Fabryka Pełna życia
Craft Bazar w Fabryce Pełnej Życia

Craft Bazar odbędzie się w sobotę (30 kwietnia) w Fabryce Pełnej Życia. Wydarzenie kierowane jest do twórców biżuterii, dekoracji do domu, elementów ubioru, zabawek albo innej formy rękodzieła. Każdy chętny otrzyma swoje stanowisko nieodpłatnie, na którym to będzie mógł zaprezentować oraz sprzedać swoje prace.

Od wystawców nie pobieramy żadnych opłat, chcemy stworzyć przestrzeń, w której nasi goście z Ukrainy będą mogli podzielić się swoją twórczością, pomysłowością i kreatywnością z mieszkańcami miasta i regionu – podkreśla Alicja Kowalska, prezes zarządu Stowarzyszenia Civitas.

Szczytny cel kraftowego bazaru

Mieszkańcy Dąbrowy Górniczej i nie tylko zaproszeni są do podziwiania oraz zakupy wystawionych prac. Na fabrycznym bazarze znajdą się unikatowe przedmioty, mogące odmienić wnętrza domów i mieszkań. Cel jest szczytny, gdyż wydarzenie ma wesprzeć twórców z Ukrainy.

Formularz, konieczny do wypełnienia, aby wziąć udział znajduje się na stronie wydarzenia na Facebooku. Od wystawców nie będą pobierane żadne opłaty. Organizatorzy chcą jedynie stworzyć przestrzeń, w której możliwe będzie podzielenie się swoja twórczością.

czytaj więcej:

Weekend w Dąbrowie Górniczej

Co dzieje się w ten weekend w mieście?

Koncertowy weekend w Dąbrowie Góniczej

Koncertowy ostatni weekend maja w plenerze miasta

Fabryka Pełna Życia

Druga edycja Pikniku Rodzinnego w Fabryce Pełnej Życia

Fabryka Pełna Życia

Europejskie Dni Dziedzictwa w Fabryce Pełnej Życia

Weekendowe wydarzenia w Zagłębiu

Weekendowe Zagłębie

Dąbrowski Dzień Seniora

Dzień Seniora w mieście. Zaplanowano wiele wydarzeń

Ząbkowicka kawiarenka mam

Wielkanocne poczynania "Ząbkowickiej kawiarenki mam"