Dwa Dni świętowania w Czeladzi. Na scenie pojawią się polskie i zagraniczne gwiazdy

Już 18 czerwca rozpoczną się Dni Czeladzi. w Parku Grabek pojawiają się największe rodzime gwiazdy, a w tym roku na wydarzenie przyjadą artyści zza granicy.

UM Czeladź
Dni Czeladzi 2022

W sobotę (18 czerwca) Dni Czeladzi o godzinie 16:00 otworzy występ kabaretu Chyba, czyli początkującej grupy komediantów, z błyskotliwymi tekstami, świetnymi aktorami, niebanalnymi pomysłami. O 17:30 na scenie pojawi się zespół Punched Orange. Zagłębiowsko-śląska grupa muzyków oscyluje w dźwiękach rocka, chwilami zahaczając o metal oraz punk.

Dzień pełen muzycznych wrażenie

Pochodzący z z Belgii Danzel, czyli znakomity wokalista multiinstrumentalista, promujący muzykę pop i dance wystąpi podczas Dni Czeladzi o godzinie 18:50. Pierwszy dzień wydarzeń zakończy koncert Ich Troje.

Niedzielne świętowanie o godzinie 16:00 rozpocznie laureaci konkursu "Czeladzkie Talenty". Młodzi mieszkańcy naszego miasta zaprezentują swoje wokalne, taneczne i plastyczne zdolności, a także odbiorą nagrody. Kolejno o godzinie 16:45 i 17:10 uczniowie Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu, którzy po lekcjach realizują swoją muzyczną pasję tworząc zespoły KBK i Brak.

Koniec imprezy z przytupem

O godzinie 17:30 dawki humoru dostarczy kabaret Rak, a o 19:00 muzycznych uniesień dostarczy zespół Strachy na Lachy. Dni Czeladzi zakończony T.Love świętujący w tym roku jubileusz 40-lecia.