Dla kraju drugi, dla Sosnowca - pierwszy. Antoni Zimnal w finale The Voice of Poland

W sobotę, 25 listopada, świętowało z nim całe miasto. Antoni Zimnal co prawda powrócił do domu jako zdobywca drugiego miejsca, ale dla sosnowiczan i tak jest bohaterem. Gratulacje!

Antoni Zimnal
Antoni Zimnal

Antoni Zimnal i The Voice of Poland

Po długich muzycznych zmaganiach w końcu przyszedł ten wyczekiwany dzień. 25 listopada odbył się finał show The Voice of Poland. Ostatnią walkę o zwycięstwo można było zobaczyć w TVP2. W najnowszej, czternastej odsłonie w rolę trenerów wcielili się: Tomson i Baron, Marek Piekarczyk, Lanberry, Justyna Steczkowska. Do ostatniego, finałowego etapu zakwalifikowało się czterech uczestników:

  • Antoni Zimnal
  • Maja Walentynowicz
  • Janek Górka
  • Becky Sangolo

Wśród nich znalazł się reprezentant Sosnowca. Antoniego Zimnala wspierali mieszkańcy jego miasta. Najpierw artysta razem ze swoim nauczycielem Markiem Piekarczykiem zaśpiewał "Jej portret". Następnie przyszedł czas na solowe "Cry Me a River" oraz "Nauczymy się żyć obok siebie". Na ostatnią rundę zostawi "Czarno-biały szkic".

Podczas sobotniego wieczoru na swoich faworytów głosowali SMS-owo sami widzowie. Okazało się, że serca widowni podbił Jan Górka. Antoni Zimnal walczył z nim aż do końca. Mimo że tytułu mistrzowskiego nie udało mu się zgarnąć, dla mieszkańców Sosnowca i tak jest najlepszy.