Darmowe konsultacje dietetyczne w gabinecie Projekt Zdrowie w Dąbrowie Górniczej.

W zimowych miesiącach pogoda nie zachęca nas do wychodzenia z domu. Rower zamieniamy na samochód, spacery na wieczory przed telewizorem, a wodę na herbatę z dużą ilością miodu. A później wyciągamy z szafy wiosenną garderobę i nasze ulubione szorty krzyczą, że do lata wprawdzie coraz bliżej, ale nasza forma jest jeszcze zimowa. Wtedy często wpadamy na pomysły wiosennych detoksów, “diet cud” z internetu, czy całkowitych głodówek. I tak co roku… A co powiesz na to, żeby teraz było inaczej? Żeby wreszcie schudnąć zdrowo i skutecznie, bez efektu jojo?

Projekt Zdrowie zdjęcie główne


Motywacja i nawyki

Wielokrotnie dieta kojarzy nam się z głodówką. Wydaje nam się, że im mniej będziemy jeść, tym szybciej zgubimy zbędne kilogramy. Jesteśmy ciągle głodni, rozdrażnieni i po kilku dniach tracimy motywację. Natomiast prawda jest taka, że żeby schudnąć trzeba jeść, ale oczywiście zdrowo.

Skuteczne odchudzanie nie polega na rygorystycznym eliminowaniu większości produktów, tylko na nauce zdrowych nawyków żywieniowych. Jeśli łudzimy się, że uda nam się to samodzielnie, to odpowiedzmy sobie na pytanie, ile razy już próbowaliśmy. Dlatego potrzebna nam jest pomoc dietetyka. Jesteśmy bowiem tak

skonstruowani, że nic tak dobrze nie dopinguje nas do osiągania wyznaczonych przez nas celów, jak wsparcie innych. Kiedy pojawią się pierwsze stwierdzenia: “nie dam rady”, “nie potrafię sobie tego odmówić”, to właśnie dietetyk pomoże nam wytrwać w procesie odchudzania.

Z dietetykiem są wyniki

Odchudzanie z dietetykiem nie tylko przynosi szybsze efekty niż samodzielne próby zrzucenia nadmiarowych kilogramów, ale jest też zdrowe i bezpieczne. Pani Ania schudła z nami 15 kg, Pan Dawid 34 kg, PaniMałgosia 32 kg. Chcesz zobaczyć ich metamorfozy oraz przemiany innych naszych Pacjentów? Sprawdź je na https://projektzdrowie.info/su.... Wszystkie te efekty udało się osiągnąć dzięki diagnozie problemu, ustaleniu celów oraz pracy nad nawykami zgodnie z indywidualnym planem żywieniowym przygotowanym przez dietetyka.

- Dieta, która pasuje do każdego, nie istnieje. Musi być indywidualnie dobrana do potrzeb, trybu życia, rodzaju pracy, czy preferencji żywieniowych i uwzględniać stan zdrowia Pacjenta. Co więcej, musi być systematycznie aktualizowana, w oparciu o wyniki badań i uzyskiwane rezultaty. I tak jest właśnie w naszym gabinecie - tłumaczy mgr Kamila Kostanek, dietetyk z gabinetu Projekt Zdrowie.

Pierwsza konsultacja dietetyczna teraz bezpłatnie

Decydując się na spotkanie z dietetykiem w marcu, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Darmowa konsultacja obejmuje analizę składu ciała oraz badanie poziomu tkanki tłuszczowej. W trakcie spotkania dietetyk Kamila Kostanek poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie Ci, jak zmienić nawyki żywieniowe

Konsultacje odbywają się w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie w Dąbrowie Górniczej, pod adresem: ul. Wojska Polskiego 32/3.

Już dziś możesz zapisać się na bezpłatną konsultację pod numerem telefonu: 881 930 235 lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie https://dabrowagornicza.projektzdrowie.info/

PROJEKT ZDROWIE
WWW | FACEBOOK
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
E-mail: dabrowa.gornicza@projektzdrowie.info
ul. Wojska Polskiego 32/3
41-300 Dąbrowa Górnicza
Tel. +48 881 930 235

Dietetyk Mgr Kamila Kostanek
Dietetyk mgr Kamila Kostanek