Dąbrowa Górnicza: biznesmeni spotkają się w Fabryce Pełnej Życia. Będą rozmawiać między innymi o projektach nastawionych na rozwój przedsiębiorczości

W poniedziałek, 17 października w Fabryce Pełnej Życia, odbędzie się spotkanie dla przedsiębiorców. Spotkają się, by się poznać i wymienić doświadczeniami. Będą rozmawiać miedzy innymi o projektach nastawionych na rozwój przedsiębiorczości.

Fot. UM Dąbrowa Górnicza
Fabryka Pełna Życia

W Fabryce Pełnej Życia spotkają się przedstawiciele różnych firm i branż. Będą ci, którzy już od dawna funkcjonują w ramach Regionalnej Izby Gospodarczej czy Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej, ale również ci nowi.

W wydarzeniu wezmą udział firmy zrzeszone w Regionalnej Izbie Gospodarczej oraz w Zagłębiowskiej Izbie Gospodarczej. Zaprezentują się przedsiębiorstwa, które niedawno przystąpiły do tych organizacji. Oprócz tego będzie można dowiedzieć się więcej o działalności obu podmiotów, wsparciu, jakiego udzielają członkom, a także realizowanych przez nie projektach nastawionych na rozwój przedsiębiorczości. Dodatkowo to dobra okazja do rozmów i nawiązania biznesowych kontaktów – informują organizatorzy spotkania.

Wydarzenie, które odbędzie w poniedziałek, 17 października, o godz. 17 w Fabryce Pełnej Życia przy ul. Kościuszki 3 otwarte jest dla wszystkich lokalnych przedsiębiorców.

czytaj więcej:

Fabryka Pełna Życia

Powstaje mural w Fabryce Pełnej Życia. Tworzy go Paweł Ryżko

Fabryka Pełna Życia

Europejskie Dni Dziedzictwa w Fabryce Pełnej Życia

Koncertowy weekend w Dąbrowie Góniczej

Koncertowy ostatni weekend maja w plenerze miasta

Craft Bazar w Fabryce Pełnej Życia

Craft Bazar dla ukraińskich twórców w Fabryce Pełnej Życia

Wielki Test Narzędziowni w Fabryce Pełnej Życia

Fabryka Wielka Życia i Wielki Test Narzędziowni

Przekazanie nowych karetek pogotowiu w Sosnowcu

Pogotowie Ratunkowe w Sosnowcu ma 3 nowe ambulanse

Fabryka Pełna Życia

Dwa bożonarodzeniowe jarmarki już w weekend