Czledź Biega organizuje 3.edycję Cross Saturna już 25 czerwca

Cross Staurna, czyli bieg organizowany przez Stowarzyszenie Czeladź Biega odbędzie się już w sobotę (25 czerwca). Zapisu można dokonać przez Internet.

UM Czeladź
Czeladź biega

W sobotę (25 czerwca) w Czeladzi odbędzie 3. edycja Crossu Staurna, czyli biegu organizowanego przez Stowarzyszenie Czeladź Biega. Biegacze będą musieli pokonać trasę o długości 10 kilometrów, natomiast uczestnicy nordic walking 7 kilometrów.

Szczegóły biegu

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 na terenie Galerii Sztuki Współczesnej Elektrownia. Meta znajdzie się przy ulicy Szyb Jana 1 w Czeladzi. Weryfikacja zawodników oraz wydawanie pakietów startowych będzie miało miejsce w Biurze Zawodów zlokalizowanym na terenie GSW Elektrownia (sobota, 25 czerwca, w godz. 14.00-17.30).

Opłata za bieg wynosi 50 zł od osoby, w przypadku dokonania opłaty przelewem w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 czerwca do godz. 23.59. 70 zł od osoby, w przypadku dokonania opłaty w biurze zawodów, jeśli limit uczestników nie został wyczerpany. Zapisów można dokonywać internetowo pod tym linkiem.