Czeladzkie Spotkanie Motocyklistów połączone z kobiecą profilaktyką

Czeladzkie Spotkanie Motocyklowe już w środę (27 kwietnia) odbędzie się na Starym Rynku. Tegoroczne wydarzenie wzbogacone będzie o mammobus oraz stoisko z jazdą próbną.

Facebook/ TM VOLNI
Czeladzkie Spotkanie Motocyklowe

Towarzystwo motocyklowe TM Volni zrzesza pasjonatów motocykli i sportu motocyklowego. Zajmują się organizacją imprez charytatywnych, propagowaniem wszelkich form turystyki motocyklowej, a także uczestniczą we wszelkich imprezach motocyklowych.

Mammobus i próbna jazda

Na tegorocznym Czeladzkim Spotkaniu Motocyklowym odbędzie się badanie piersi. Na czeladzkim 27 kwietnia w godzinach od 12:00 do 19:00 postawiony zostanie mammobus. W akcji wziąć mogą udział za darmo, bez skierowania lekarza kobiety w wieku 50-69 lat. Kobiety poniżej 50 roku życia muszą mieć skierowanie od lekarza. Ze względu, iż odbywa się to podczas CSM opłata wynosi 80 zł. Na badanie można zarejestrować się zdalnie pod numerem telefonu.

Czeladzkie Spotkanie Motocyklowe odbędzie na Starym Rynku o godzinie 17:00. Na miejscu, oprócz mammografu, będzie stoisko dealera Indiana z Katowic. Do dyspozycji uczestników będą dwa testowe motocykle: Scout Bobber Twenty oraz FTR w wersji S. Rezerwacji jazdy testowej po Czeladzi w dniu i godzinach CSM można dokonać pod numerem telefonu 500 370 269. Podczas wydarzenia dostępne będą koszulki oraz blachy. Czeladzkie Spotkanie Motocyklowe potrwa do godziny 20:00.