Budynek czeladzkiego szpitala zaczyna nabierać kolorów. To nie koniec prac - placówka ma zostać rozbudowana

Widać już efekty modernizacji budynku szpitala w Czeladzi. Dzięki zmianom placówka ma stać się bardziej ekologiczna i tańsza w utrzymaniu. Dzięki pozyskanym środkom szpital zostanie również rozbudowany.

Wyremontowana część elewacji budynku czeladzkiego szpitala została odsłonięta, dzięki czemu można już zauważyć efekty prac. Kolorystkę dobrano tak, aby zaakcentować architektoniczne szczegóły budynku. Oprócz wyglądu wprowadzono również zmiany, które korzystnie wpływają na ekologię oraz zmniejszają koszty utrzymania placówki.

Brawa za to dla dyrekcji i władz powiatu, które poinformowały też niedawno, że to nie koniec zewnętrznych zmian w szpitalu. Dzięki pozyskanym ogromnym środkom zewnętrznym , szpital będzie się także rozbudowywał - mówił Zbigniew Szaleniec, burmistrz Czeladzi.

To nie koniec zmian

Czeladzki szpital ma zostać również rozbudowany o SOR oraz lądowisko dla helikopterów, dzięki temu placówka zdobędzie najwyższy stopień tzw. referencyjności za którym idzie zdecydowany wzrost kontraktu. To z kolei da możliwość na podniesienie jakości i zakresu świadczeń leczniczych dla mieszkańców miasta.