Bieg Walentynkowy w Parku Hallera w Dąbrowie Górniczej wraca po rocznej przerwie. Mile widziane karnawałowe stroje. Zapisy już się rozpoczęły

13 lutego w Parku Hallera w Dąbrowie Górniczej odbędzie się jubileuszowy, dziesiąty Bieg Walentynkowy. Dystans 5 kilometrów można będzie pokonać w stroju karnawałowym. Zapisy już się rozpoczęły.

Dariusz Nowak/ UM Dabrowa Górnicza
Bieg Walentynkowy

Bieg w barwnych strojach karnawałowych

Bieg Walentynkowy po rocznej przerwie wraca do Parku Hallera i odbędzie się 13 lutego – start o godzinie 11:00. Dystans około 5 kilometrów pokonać będzie można w konkurencji biegowej oraz nordic walking. Zarówno start, jak i meta znajdą się przed halą Centrum. Trasę będzie można pokonać w parach lub indywidualnie. Dodatkową atrakcją jest możliwość wzięcia udziału w biegu w karnawałowym przebraniu.

Liczba miejsc ograniczona

Pary, które wspólnie chcą wziąć udział w biegu połączyć się muszą półmetrową, czerwoną wstążką. Trasa prowadzić będzie przez parkowe alejki. Za udział w biegu każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Na uczestników, którzy ukończą trasę najszybciej oraz wyróżnią się szczególnie pomysłowym i nietuzinkowym przebraniem czekają indywidualne nagrody. Odbędzie się także losowanie wśród wszystkich uczestników nagród od sponsorów imprezy.

Zapisy na X, jubileuszową edycję biegu możliwe są drogą elektroniczną i są możliwe do 6 lutego. Co istotne, liczba miejsc jest ograniczona – do 1000 uczestników. Zapisy do końca stycznia wiążą się z mniejszą opłatą, która wynosi 60 zł za bieg indywidualny i 100 zł za bieg w parach. Uczestnictwo zgłoszone po 31 stycznia kosztować będzie 80 zł za bieg indywidualny oraz 140 zł za bieg w parach. Zapisów dokonywać można na stronie https://zapisy.timing4u.pl/x-b...