Będzin: Zwłoki zawinięte w dywan w aucie. Właściciel samochodu popełnił samobójstwo

We wtorek, 16 sierpnia 2022 r., w Będzinie na jednym z parkingów policjanci znaleźli zwłoki zawinięte w dywan. Ciało znajdowało się w środku zaparkowanego pojazdu. W mieszkaniu właściciela samochodu policjanci również znaleźli zwłoki.

Google Maps
Zwłoki w Będzinie

We wtorek o godzinie 16.30 policjanci z będzińskiej komendy otrzymali zgłoszenie o nieprzyjemnym zapachu wydobywającym się z samochodu zaparkowanego na osiedlu Syberka w Będzinie. – Około godziny 16.30 otrzymaliśmy zgłoszenie, które dotyczyło jednego z zaparkowanych pojazdów na osiedlu Syberka, z którego miał wydobywać się nieprzyjemny zapach. Na miejsce zostali skierowani policjanci prewencji, którzy zweryfikowali to zgłoszenie. Ustalili oni właściciela samochodu, jego miejsce zamieszkania. Jednak pod wskazanym adresem nikt nie otworzył policjantom drzwi – informuje oficer prasowy Komendy Policji w Będzinie.

Właściciel pojazdu popełnił samobójstwo

Po siłowym wejściu do mieszkania właściciela samochodu, w środku, w łazience zamkniętej od środka policjanci znaleźli ciało 47-letniego mężczyzny, który popełnił samobójstwo. W mieszkaniu oprócz mężczyzny mundurowi nie zastali innych lokatorów.

W trakcie, kiedy policjanci poszukiwali właściciela pojazdu na parking została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza, która ujawniła zwłoki znajdujące się w zaawansowanym rozkładzie. – Do pojazdu została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Na miejscu czynności były wykonywane pod nadzorem prokuratury rejonowej w Będzinie. Podczas wykonywanych czynności ujawniono zwłoki osoby o nieustalonej tożsamości ze względu na głęboki rozkład zwłok – informuje oficer prasowy sierż. szt. Marcin Szopa.

Prokuratura Rejonowa w Będzinie zleciła przeprowadzenie sekcji zwłok osoby znalezionej w samochodzie i 47-latka.

czytaj więcej:

Policjanci z Dąbrowy Górniczej zatrzymali 30 latka który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości

Poszukiwany listem gończym ukrywał się w domku letniskowym

Rozbite auto Sosnowiec

Sosnowiec. Jechała pijana i grzmotnęła w latarnię

Pobicie Sosnowiec

Policjanci z Sosnowca poszukują sprawczyń pobicia

Poszukiwania Pawła Ciernia

Trwają poszukiwania zaginionego 47-letniego Pawła Ciernia

112

Wypadek w nieczynnej kopalni Saturn w Czeladzi

Policjanci znaleźli spore ilości amfetaminy

Odpowie za przestępstwa narkotykowe. Usłyszał już zarzuty

Zaginiony mężczyzna

Zaginął mieszkaniec Zawiercia. Policja prosi o pomoc