Będzin. Tajemniczy plecak w bmw. A w nim: worki z kilogramem marihuany. Podpisane!

Kiedy policjanci z Będzina zatrzymali do kontroli samochód marki BMW, nie spodziewali się, że jego kierowca i pasażer jeszcze tego samego dnia wylądują w areszcie.

Będzińscy kryminalni podczas nocnej służby na terenie miasta, zatrzymali na ulicy Słowiańskiej do kontroli samochód marki BMW. Autem jechali dwaj mężczyźni w wieku 26 i 28 lat. Od samego początku na widok policjantów zachowywali się bardzo nerwowo.

Stróże prawa przystąpili do kontroli samochodu. Zauważyli plecak, w którym, jak się później okazało, ukryte były narkotyki. Podczas przeszukania pojazdu mundurowi zabezpieczyli podpisane worki z marihuaną.

Okazało się, że mężczyźni przewozili w samochodzie w sumie ponad kilogram narkotyków. Policjanci zabezpieczyli od podejrzanych kilka telefonów oraz gotówkę w wysokości prawie 4 tysięcy złotych na poczet przyszłych kar i grzywien.

Zatrzymani, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, usłyszeli zarzuty związane z posiadaniem znacznej ilości narkotyków. O ich dalszym losie zdecyduje sąd. Za tego typu przestępstwo grozi im nawet 10 lat więzienia.

W zgliszczach strażacy znaleźli zwłoki

Może Cię zainteresować:

Tragiczny pożar w Będzinie. Strażacy znaleźli zwęglone ciało

Autor: Jacek Skorek

21/12/2022

Policja

Może Cię zainteresować:

Brutalna kradzież rozbójnicza w centrum handlowym w Sosnowcu. Policjanci apelują o pomoc w identyfikacji sprawcy

Autor: Redakcja

19/12/2022