Basen w Parku Grabek w Czeladzi nominowany do „Modernizacji Roku & Budowy XXI wieku”

Strefa Wodnego Relaksu w Czeladzi bierze udział w konkursie na modernizację i budowę roku. Pod uwagę brana jest jakość i estetyka obiektów. Głosowanie trwa od 1 kwietnia do 20 maja.

UM Czeladź
Strefa Wodnego Relaksu w Czeladzi

W 26. edycji Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” udział bierze Strefa Wodnego Relaksu, czyli basen w Parku Grabek w Czeladzi. Głosowanie rozpoczęło się 1 kwietnia i potrwa do 20 maja. Każdy może oddać głos raz na dobę, na jeden obiekt.

Czeladzka inwestycja w konkursie

W konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” brane są pod uwagę prace inwestorów, wykonawców i projektantów za konkretną realizację. Konkurs ma wyłonić modernizacje oraz budowy nowych obiektów ukończone do 1 kwartału 2022 roku, które wyróżniają się jakością, estetyką i urbanistyką. Przedsięwzięcie promuje m.in. funkcjonalność modernizowanych i przebudowywanych budynków i budowli, nowoczesność technologii i rozwiązań projektowych.

Inwestycja Strefy Wodnej Relaksu w Czeladzi rozpoczęła się w maju 2020 roku. Koszt budowy wyniósł 12 mln zł, a realizacją zajęła się firma CEW z Sosnowca. W Parku Grabek powstał nowoczesny kompleks basenowy: basen pływacki o długości 25 metrów, basen rekreacyjny o długości niespełna 25 metrów, wodny plac zabaw, brodzik oraz zaplecze techniczne.

Aby oddać swój głos w konkursie należy:

  1. Wejść na stronę internetową konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”,
  2. Wyszukać zgłoszony obiekt według województwa lub nazwy obiektu,
  3. Kliknąć na zgłoś obiekt, a następnie „zobacz podstronę obiektu i oddaj swój głos”,
  4. Na podstronie należy podać imię i nazwisko, adres mailowy, a po udanej weryfikacji kliknąć „Zagłosuj”,
  5. Zaakceptować wysłany na podany adres mailowy link do aktywacji głosu,
  6. Liczba oddanych głosów będzie aktualizowana o pełnej godzinie, głosy można oddawać raz na 24h z jednego adresu IP w każdej kategorii,
  7. Głosowanie zakończy się 20.05.2022 r. o godz. 12.00.