Aktywnie z najbliższymi podczas sosnowieckiego, rodzinnego rajdu rowerowego

Rodzinny raj rowerowy, czyli doskonała okazja do spędzenia aktywnie czasu ze swoimi bliskimi. W Sosnowcu po ukończeniu trasy nie zabraknie atrakcji.

Pixabay
Rodzinny rajd rowerowy w Sosnowcu

Rodzinny rajd rowerowy w Sosnowcu wyruszy już 4 czerwca o godzinie 9:30 z dzielnicy Maczki (Filia nr 13 MBP, ul. Krakowska 26). Trasa poprowadzona zostanie ścieżkami rowerowymi oraz leśnymi drogami miasta. Długość trasy to około 20 km.

Po rajdzie atrakcje

To nie koniec wydarzenia - na mecie czekać będzie wiele atrakcji. Odbędzie się ognisko integracyjne oraz bookcrosing. Zaplanowano również konkurs „Jeden z dziesięciu". Ponadto na miejscu zbiórki (9:15) Straż Miejska przeprowadzi akcję bezpłatnego znakowania rowerów (tylko za okazaniem dowodu zakupu!).

W rajdzie wziąć mogą udział osoby, które ukończyły 10. rok życia. Liczba osób jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły udziału znajdziecie w regulaminie dostępnym na http://www.biblioteka.sosnowiec.pl. Formularz zgłoszeniowy można dostarczyć do każdej placówki bibliotecznej na terenie miasta lub przesłać drogą mailową na adres odjazdowy@biblioteka.sosnowiec.pl.

W wydarzeniu udział mogę wziąć wszyscy powyżej 10 roku życia, a osoby niepełnoletnie zobowiązane są do przejazdu w kaskach i pod opieką opiekuna.