37-latek permanentnie znęcał się nad swoją partnerką. W trakcie aresztowania miał ponad 3 promile alkoholu

37-letni mężczyzna z Czeladzi spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie, po tym jak w warunkach recydywy znęcał się nad swoją byłą partnerką. Mężczyzna bił i groził 39-letniej kobiecie. Po zatrzymaniu przez policjantów okazało się, że ma on ponad trzy promile alkoholu we krwi.

KPP Będzin
Domowy oprawca aresztowany

Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu. Do jednego z czeladzkich mieszkań udali się policjanci, po tym jak otrzymali zgłoszenie o akcie przemocy. Na miejscu funkcjonariusze zastali 39-latkę i jej partnera, wobec której mężczyzna notorycznie stosował przemoc.

- Wobec mężczyzny będzińska prokuratura zastosowała dozór policyjny, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakaz opuszczenia lokalu - wyjaśnia st. sierż. Marcin Szopa, rzecznik prasowy KPP w Będzinie.

Oprawca zaatakował tego samego dnia

Mężczyzna tego samego dnia powrócił do mieszkania poszkodowanej, tym razem groził jej i próbował zastraszyć. Po otrzymaniu zgłoszenia, policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia. Agersor został zatrzymany, został także przebadany alkomatem. Badanie wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu we krwi. - Mężczyzna usłyszał kolejny zarzut, a na wniosek śledczych i prokuratora będziński sąd zastosował trzymiesięczny areszt wobec podejrzanego - dodaje rzecznik prasowy.